Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


İstanbul’un tüm semtlerinde bizi bulabilir ve hizmet taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz. Adalar temizlik olarak geniş ve kalabalık bir kadro yarattık ve dilediğiniz an yaşam alanlarınıza misafir olabiliriz. İstanbul’da olduğu gibi 81 ilde aktif olarak çalışmalarımıza devam ediyor ve beklentilerinize deneyim sahibi kadromuz ile yanıt veriyoruz.

Adalar temizlik hizmeti almak için temizlike.com adresini kullanabilir ve taleplerinizi daha kısa süre içerisinde oluşturabilirsiniz. Randevu ekranı üzerinden saniyeler içerisinde işlem yapabiliyorsunuz ve sizlere güzle bir haber daha vermek isteriz. Bunun için herhangi bir şekilde ön ödeme zorunluluğu bulunmuyor ve ödemelerinizi hizmet aldıktan sonra yapıyorsunuz.

Dijital dünyayı da bu sektöre dahil etmek ve daha aktif bir şekilde kullanmak istedik ve bu konuda fazlasıyla başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Bu başarıya tanıklık etmek ve taleplerinize doğrudan yanıt almak isterseniz eğer hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kadro kalitesi bakımından detaylı bir inceleme yaptığınızda insanların neden bizi tercih ettiklerini ve neden hakkımızda olumlu yorumlar yaptıklarını sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Adalar temizlik ekibi ile birlikte yine bünyemizde yer verdiğimiz diğer kadrolar da bu konuda bir adım daha önde yer alıyor.

Deneyim sahibi olmalarının yanı sıra bu sektörü yakından tanıyor olmaları ve aynı şekilde işlerine büyük bir şekilde bağlı olmaları da çalışmalarımızı daha kusursuz kılan unsurlardan bir tanesidir. Emen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve sizler de hizmet türünü belirledikten sonra onay verebilirsiniz.

En uygun rakamlar, en özel temizlik çalışmaları ve deneyim sahibi personel kadrosu ile birlikte yüzünüzü güldürmeyi başarıyor ve kaliteyi siz değerli dostlarımız ile buluşturmaya devam ediyoruz.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. İstanbul Adalar böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında ENTOFARMA böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Cevizli Mah. İyidere Sok. 1 Dk:11 Kartal, İstanbul adresine giderek ya da 4443700 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Adalar’da kuru temizleme hizmeti veren Volkan kuru temizleme, Büyükada Maden Mah. Çınar Cad. Adalar, İstanbul adresinde yer almaktadır. 02163825347 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Temiz bir çevre için istanbul temizlik sayfamızdan daha geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adalar Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Adalar Böcek İlaçlamaKaynarca Mah. Akdeniz Cad. 26/A Pendik, İstanbulTeklif Al
Altaş – Ev Temizlik ŞirketiBüyükada Maden Mah. Yılmaztürk Cad. 178 Adalar, İstanbulTeklif Al
Adalar İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeSahrayıcedit Mah. Mümindere cad. Cami Sokak No: 24/1 Kadıköy / İstanbulTeklif Al
Adalar Halı YıkamaAtaşehir Ferhatpaşa Mah. 47. Sok. 59 Dudullu OSB Ataşehir 34888, İstanbulTeklif Al
Adalar Kuru TemizlemeBüyükada Maden Mah. Özdemir Sok. 9/E Adalar, İstanbulTeklif Al

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Adalar ev temizliği şirketleri nelerdir?

Adalar şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Adalar temizlik firmasını size yönlendirelim.

Adalar ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Adalar değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Adalar şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Adalar şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Adalar ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Adalar ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Adalar Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Adalar Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Adalar ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Adalar ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL