Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Adana Temizlik

İnsanlık, var olduğu günden bu yana temiz bir barınma alanı için mücadele vermiş ve arayışlarını da bu doğrultuda gerçekleştirmiştir. Hepimiz daha temiz bir yaşam alanına sahip olmak isteriz ve bireysel temizlik çalışmalarının yanı sıra bununla birlikte profesyonel firmalardan da hizmet almayı tercih ediyoruz. Adana temizlik firmaları şeklinde bir arama yaparsanız eğer sizler de şehrinizde hizmet veren birçok farklı firmaya erişim sağlayacaksınız. Günümüzde dijital dünya çok daha önemli bir yere sahip ve insanlar aramalarını tek bir tık ile yerine getirmeyi tercih ediyorlar.

Adana temizlik firmaları arasında özel bir adres yer alıyor ve yazımızın sonunda bu adrese de detaylı bir şekilde yer vereceğiz. Çevre dostu temizlik ürünleri ile birlikte yaşam alanlarınızı ve sizleri kimyasallardan uzak tutuyor ve daha sağlıklı bir temizlik çalışması ile karşınıza çıkıyorlar. Yalnızca Adana şehrinde değil, aynı zamanda ülkemizin 81 ilinde aktif olarak hizmet veren bu firmayı gelin hep birlikte inceleyelim ve detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmanıza da yardımcı olalım.

Temizlike.Com Neler Sunuyor?

Öncelikli olarak boş ev temizliğinden bahsetmek istiyoruz. Henüz taşınma eylemini gerçekleştirmeden detaylı bir temizliğe elbette ihtiyacınız olacaktır. www.temizlike.com adresini ziyaret ederek sizler de şehrinizdeki şubeye kolayca erişim sağlayabilir ve temizlik taleplerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Deneyim sahibi kadrosu ile birlikte sağlıklı bir temizlik çalışması hedefleyen ve bu hedefine de ulaşmış bir görüntü sergileyen firma, sizlere de en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Adana temizlik hizmetleri kapsamında yalnızca boş ev temizliği değil, aynı zamanda bina, ofis, inşaat sonrası temizlik gibi kategorilerde de kusursuz bir çalışma sergilediklerini bir kez daha hatırlatmak isteriz. Seyhan temizlik sayfamıza da bakabilirsiniz.

İŞ ALIMLARI ŞUAN YAPILMAMAKTADIR. LÜTFEN İŞ ALIMI İÇİN TALEP GÖNDERMEYİNİZ!

Adana Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
KARDELEN TEMİZLİKKurttepe mah 83122 sok no 3 Çukurova / Adana05510693720
LİLA TEMİZLİKselahattin eyyübiye mah 3810 sok no115 kat 2
01040 yüregir/Adana
Teklif Al
SANEM TEMİZLİKKurttepe mah 83122 sok no 3
01170 Cukurova/Adana
Türkiye
Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Adana ev temizliği şirketleri nelerdir?

Adana şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Adana temizlik firmasını size yönlendirelim.

Adana ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Adana değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Adana şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Adana şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Adana ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Adana ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Adana Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Adana Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Adana ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Adana ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL