Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Adapazarı nüfus olarak Sakarya’nın en kalabalık ilçesidir. Sakarya Adapazarı tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Adapazarı ev temizliği yaptırmak isteyenler  Tığcılar Mah. Karaosman Sok. 39 Adapazarı, Sakaryaadresinde yer alan GÜVEN PAK temizlik şirketine 0264271390 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Papuççular Mah. Adnan Menderes Cad. 24 Adapazarı, Sakarya adresinde yer alan  UZMAN  temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 02642812849 olarak sistemde kayıtlıdır, Halil Kurtulmuş yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Sakarya Adapazarı böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında EYLÜL böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Yahyalar Mah. Çeşme Meydanı Cad. Hesna Sunter Sok. 1/A Adapazarı, Sakarya adresine giderek ya da 02642822551 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Adapazarı halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Karaman Mah. 15. Cad. 44 Nolu Sok. 12 Adapazarı, Sakarya adresinde yer alan  Doğan  halı yıkama şirketinden   02642210222   iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Adapazarı’de kuru temizleme hizmeti veren Clean 54 kuru temizleme, Cumhuriyet Mah. Şal Sok. 12/A Adapazarı, Sakarya adresinde yer almaktadır. 02642780229  numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Adapazarı Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Adapazarı Böcek İlaçlamaCumhuriyet Mah. Kavaklar Cad. 7 Adapazarı, SakaryaTeklif Al
KARYAB – Ev Temizlik ŞirketiTığcılar Mah. Döner Geçit Sok. 8 Dk:201 Adapazarı, SakaryaTeklif Al
BERKSEN – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeTığcılar Mah. Tekin Sok. 12/D Adapazarı, SakaryaTeklif Al
Adapazarı Halı YıkamaDağdibi Mah. 262 Nolu Sok. 21 Adapazarı, SakaryaTeklif Al
Adapazarı Kuru Temizlemeİstiklal Mah. Dibektaş Cad. 29 Adapazarı, SakaryaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Adapazarı ev temizliği şirketleri nelerdir?

Adapazarı şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Adapazarı temizlik firmasını size yönlendirelim.

Adapazarı ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Adapazarı değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Adapazarı şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Adapazarı şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Adapazarı ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Adapazarı ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Adapazarı Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Adapazarı Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Adapazarı ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Adapazarı ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL