Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Adıyaman Temizlik

Yaşam alanlarınız ile ilgili temizlik işlemlerinde bireysel olarak hareket etmek, hem zaman kaybına sebebiyet verecek hem de bedensel yorgunluk getirecektir. Fiziksel olarak kendinizi yormak istemiyorsanız eğer Adıyaman temizlik firmaları ile iletişime geçebilir ve yine bu firmalardan hizmet alabilirsiniz.

Çok uygun rakamlar ile hizmet veren sayısız firma var ve yazımızın sonunda sizlere önereceğimiz adres de bu konuda öncü firmalardan biri olarak karşınıza çıkıyor. Deneyim sahibi kadrosu ile hem yaşam alanlarınızı hem de taleplerinize bağlı olarak farklı birçok alanı kısa süre içerisinde sağlıklı bir hale getiriyorlar.

Adıyaman temizlik firmaları araştırması yaparken yalnızca fiyat araştırması değil, aynı zamanda ekip araştırması da yapmanızı tavsiye ediyoruz. Sadece fiyatı uygun diye bir firmadan hizmet almak ne yazık ki beklentilerinize yanıt vermeyecek ve hatta can sıkıcı sonuçlar da doğuracaktır.

Sektörün Lider Firması: Temizlike.com

Online dünyada bu ismi sık sık görüyor olabilirsiniz ve reel dünyada da en kaliteli temizlik hizmetini sunan bir firma olduğunu hatırlatmak isteriz. www.temizlike.com ziyaretlerinizi gerçekleştirdiğiniz takdirde sizler de ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Kalabalık bir kadro ile hizmet veriyorlar ve Adıyaman temizlik hizmetlerini ülkenin her bir şehrine ulaştırmayı başarıyorlar.

An itibarıyla en geniş haritaya sahip firmalardan bir tanesidir ve incelemelerinizi yaptığınızda bunu sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz. Çevreci bir tutum sergileyen ve zehirli kimyasallardan uzak durmayı tercih eden bu adres, yaşam alanlarınızı ve çalışma alanlarınızı en sağlıklı şekilde temizliyor.

Adıyaman temizlik hizmetlerini daha detaylı bir şekilde incelemek ve konu hakkında sağlıklı bilgi almak adına sizler de hemen şimdi web sitelerini ziyaret edebilir ve dilerseniz taleplerinizi de oluşturabilirsiniz.

Adıyaman Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Komagene – Ev Temizlik FirmasıKayalık, Hısnı Mansur Cd. No: 301/1, 02200 Teklif Al
Taşkınlar Halı YıkamaCumhuriyet, Hısnı Mansur Cd. No:344, 02290 Teklif Al
Kardelen Dezenfeksiyon ve Haşere İlaçlamaKayalık, Kapı No :6, 140. Sokak, 2428. Sk., 02200 Teklif Al
Koltuk YıkamaKayalık, Hürriyet Cd., 02200Teklif Al
Ahmera – İşyeri Temizlik ŞirketiYenipınar Mah. 310. Sok. 6/A K:2 D:2Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Adıyaman ev temizliği şirketleri nelerdir?

Adıyaman şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Adıyaman temizlik firmasını size yönlendirelim.

Adıyaman ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Adıyaman değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Adıyaman şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Adıyaman şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Adıyaman ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Adıyaman ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Adıyaman Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Adıyaman Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Adıyaman ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Adıyaman ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL