Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Afyonkarahisar Temizlik

Temizlik firmalarının sayısı her geçen gün artıyor ve insanlığın en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi olan bu eylemi daha profesyonel ve daha sağlıklı bir çerçevede gerçekleştiriyorlar. Servet ödemenize gerek yok çünkü uygun fiyatlar ile hizmet alabileceğiniz birçok farklı adres var ve her biri sizlere en iyisini sunabilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor. Afyonkarahisar temizlik firmaları araştırması neticesinde karşınıza çıkacak olan adresleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve hatta vaktiniz varsa ofislerini de ziyaret edebilirsiniz.

Bina temizliği, ofis temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası temizlik gibi farklı kategorilerde hizmet veren bu adreslerden bir tanesini siz değerli okurlarımıza da sunmak ve tanıtmak istiyoruz.

Temizlike.com ile Ekonomik Temizlik

Afyonkarahisar temizlik firmaları arasında çok özel bir yere sahip olan bu adres, ortalama 120 lira gibi bir rakam ile hizmet almanıza yardımcı oluyor. Elbette bu fiyat, ilgili alana göre değişiklik gösterecektir ancak sektördeki diğer firmalara kıyasla daha uygun rakamlara sahip olduğunu görmenizi istedik.

Afyonkarahisar temizlik firmaları araştırması ile birlikte sizler de öncelikli olarak bu adrese ulaşacaksınız ve www.temizlike.com adresini ziyaret etmeniz de yeterli olacaktır. Kendini geliştirmiş olan deneyim sahibi bir kadro ve çok daha fazlasını bulacağınız bu firma, taleplerinize çok daha güçlü bir şekilde yanıt veriyor ve sizleri de memnun etmeyi başarıyor.

Ekonomik bir temizlik çalışmasına ihtiyacınız varsa eğer kesinlikle en doğru adres olacaktır ve farklı kategorilerde sunduğu temizlik hizmetleri ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yeni dönemde daha kalabalık bir kitleye ulaşan ve haritasını genişleten firma, 81 ilde hizmet veriyor ve taleplerinizi online olarak iletmenize de yardımcı oluyor.

Afyonkarahisar Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Okan – Gündelikçi Kadın ServisiSahipata Mah. 948. Sok. 11/B Teklif Al
Öncüller- İnşaat Sonrasıumlupınar Mah. Prof. Kamil Miras Cad. 10 Teklif Al
Provetar – İşyeri TemizliğiDumlupınar Mah. Prof. Kamil Miras Cad. 4/B Teklif Al
Zirve Ev Temizlik ŞirketiOrhangazi Mah. Tevfik İsçe Cad. 14Teklif Al
İştem – Büro ve Ofis TemizlikAli Çetinkaya Mah. Seyfi Demirsoy Cad.Teklif Al
Çankaya – Dış Cephe ve Cam TemizliğiDumlupınar Mah. 2. Cad. 28 Yakın Apt. D:9 Afyonkarahisar MerkezTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Afyon ev temizliği şirketleri nelerdir?

Afyon şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Afyon temizlik firmasını size yönlendirelim.

Afyon ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Afyon değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Afyon şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Afyon şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Afyon ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Afyon ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Afyon Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Afyon Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Afyon ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Afyon ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL