Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Ağrı Temizlik

Ülkenin 81 ilinde profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetleri sayesinde geniş kitlelere ulaşmayı başarmış durumdayız. Ağrı temizlik firmaları arasında da özel ve önemli bir yere sahip olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Sitemizi incelediğinizde bunu sizler de kısa süre içerisinde fark edecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Ağrı temizlik hizmetlerine detaylı bir şekilde göz atmak istiyoruz ve ne tür bir hizmet politikasına sahip olduğumuzu sizler de kısa süre içerisinde fark etmiş olacaksınız.

Boş Ev Temizliği: Henüz giriş yapmadığınız ve taşınma süreci öncesi ihtiyacınız olan temizlik çalışmalarını profesyonel ekibimiz ile birlikte yürütüyor ve ortaya çok daha sağlıklı ve çok daha yaşanılabilir alanlar koyuyoruz.

Bina Temizliği: Düzenli olarak temizlenmesi gereken binalarınızın iç alanlarını kalabalık bir ekip ile temizliyor ve daha sağlıklı hale getiriyoruz. Bunu yaparken kesinlikle zararlı kimyasallar kullanmıyoruz ve bizi tercih etmeniz için en önemli etkenlerden bir tanesi de kesinlikle bu detay olacaktır.

İnşaat Sonrası temizlik: Herhangi bir inşaat çalışması sonrası yaşam alanlarınızın ne kadar sağlıksız ve kirli olabileceğiniz tahmin ediyoruz. Ağrı temizlik hizmetleri ile birlikte bu alanları ele alıyor ve kısa süre içerisinde ve hatta aynı gün temizleyerek sizlere teslim ediyoruz.

Ekonomik Rakamlar: Fiyat politikamızı temizlike.com üzerinden inceleyebilir ya da dilerseniz personel kadromuz ile iletişime geçerek de detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu sektörün en uygun rakamlarını sizinle buluşturuyor ve taleplerinize bu doğrultuda da yanıt vermeyi hedefliyoruz. Bütçelerinizi sarsmayacak ve tam aksine sizleri memnun edecek bir çalışmaya tanıklık etmek ve hizmet almak isterseniz eğer sizler de hemen şimdi hamlelerinizi yapabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sağlıklı yaşam alanları için tek bir telefon yeterli olacaktır.

Ağrı Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Ak – Ağrı Temizlik ŞirketiBaloluk No 139Teklif Al
Cevahir - Ev Temizlik FirmasıDoğu İş Merkezi K:2 N:70Teklif Al
Sema - Gündelikçi TemizlikçilerBüyük Ağrı Cad. No 78 A DoğubeyazıtTeklif Al
S.O.S Ağrı Haşere İlaçlamaKazım Karabekir Mah. Eski Karakol Cad. Efeler Plaza, Kat:5, No:25 AğrıTeklif Al
Batıkent Halı Yıkama ve Koltuk TemizliğiAbide, Erzurum Blv., 04100 Ağrı Merkez/Ağrı Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Ağrı ev temizliği şirketleri nelerdir?

Ağrı şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Ağrı temizlik firmasını size yönlendirelim.

Ağrı ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Ağrı değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Ağrı şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Ağrı şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Ağrı ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Ağrı ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Ağrı Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Ağrı Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Ağrı ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Ağrı ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL