Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Aksaray Temizlik

Temizlik hizmetlerinde profesyonel bir tutum sergileyen temizlike.com ailesi, online dünya aracılığı ile de sesini duyurmaya devam ediyor. Web sitemizi incelerseniz eğer ülkenin her şehrine adım attığımızı ve ekiplerimizi en kısa süre içerisinde yönlendirdiğimizi sizler de fark etmiş olacaksınız. Aksaray temizlik hizmetleri de bunlardan biri ve bu bölgedeki müşterilerimize de en güzelini sunmaya gayret ediyoruz.

Aksaray temizlik firmaları arasında en uygun rakamlara sahip olan firmalardan bir tanesiyiz ve bütçe dostu olduğumuzu da hatırlatmak isteriz. Eğer dilerseniz sizler de yaşam alanlarınız ya da çalışma alanlarınız için bir randevu alabilir ve bu deneyimi bizimle birlikte çok daha profesyonel bir şekilde yaşama şansı elde edebilirsiniz.

Kimyasaldan Uzak!

Temizlik çalışmalarında kullandığımız ürünler, kimyasal içerik barındırmayan özel temizlik malzemeleridir. Bu konuda kendimize fazlasıyla güveniyoruz ve zaten incelemelerinizi yaptığınızda bunu daha net bir şekilde göreceksiniz. Aksaray temizlik hizmetlerini her anlamda daha sağlıklı hale getirmek adına buradayız ve bu konuda da başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Kullandığımız malzemeler, insan sağlığına ya da yaşam alanındaki eşyalara zarar verecek ürünler kesinlikle değildir. Bu konuda gösterdiğimiz hassasiyet, müşterilerimizin de dikkatini çekiyor ve onların da ilgi göstermesine neden oluyor.

Profesyonel Kadro

Aksaray temizlik çalışmalarında, bu sektörü gerçekten iyi tanıyan ve yine kendini bu sektöre adamış olan isimler ile birlikte hareket ediyoruz. Taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt verecek olan bu ekibi sizler de web sitemiz aracılığı ile mercek altına alabilir ve onlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aksaray temizlik hizmetleri için personelimize online olarak da ulaşabiliyorsunuz ve 4 adımda randevu talebi oluşturabiliyorsunuz. Sizi yormamak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyor ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Aksaray Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Murat Altındal – İşyeri Temizlik ŞirketiTaşpazar Mah. 863. Sokak Adliye Sarayı Arkası Aksaray Teklif Al
Liva – Ev Temizlik FirmasıEreğlikapı mah. Şht. Polis Şükrü Koçak cad. No: 4/B 68100 Teklif Al
Full Clean – Bina TemizliğiŞifahane Mahallesi Atatürk Bulvarı no:221/CTeklif Al
Emin Haşere İlaçlamaKüçükbölcek, Özmenler Apt, 2601 Nolu Sokak 13/D, 68100 Teklif Al
Sarıcalar Halı YıkamaHacılarharmanı Mah. 5746 Sok. 8 Dk:1 Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Aksaray ev temizliği şirketleri nelerdir?

Aksaray şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Aksaray temizlik firmasını size yönlendirelim.

Aksaray ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Aksaray değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Aksaray şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Aksaray şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Aksaray ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Aksaray ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Aksaray Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Aksaray Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Aksaray ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Aksaray ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL