Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Akyurt Temizlik

Ankara’da sürdürdüğümüz temizlik hizmetlerini detaylı bir şekilde sizinle de paylaşmak ve sorularınıza yanıt vermek istiyoruz. Akyurt temizlik ekibi ile başlayacağız ve emin olun sektörün en iyi isimleri ile sizleri de tanıştıracağız. Bu sektörü yakından tanıyan ve yine yıllardır bu sektörde hizmet vermeye devam eden çok özel isimleri bir araya getirdik.

Akyurt temizlik ekibi ile birlikte yaşam alanlarınızı daha sağlıklı ve daha kusursuz hale getirmeye devam ediyor ve beklentilerinize profesyonel bir şekilde yanıt veriyoruz. Gelin hep birlikte bu ekibin ev temizliği çalışmalarında neler yaptığına göz atalım.

Ev Temizliği

Yaşam alanlarınızın daha sağlıklı bir görüntü sergilemesini istiyorsanız eğer düzenli olarak temizlik çalışması yapmanız gerekiyor. Bu çalışma için vakit ayıramıyor ya da fiziksel olarak kendinizi iyi hissetmiyorsanız eğer Akyurt temizlik ekibinden yardım alabilirsiniz. Dip köşe temizlik hizmeti ile birlikte yaşam alanlarınızı hızlı ve kusursuz bir şekilde sizlere teslim ediyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyoruz.

Ödeme konusunda sıkıntı yaşamayacağınızın sözünü de verebiliriz ve zaten en uygun rakamlar ile hizmet alacaksınız. Beklentilerinize yanıt vermek ve bu sektörü de bir adım öne taşıyabilmek adına buradayız ve elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

Akyurt temizlik kadrosu, ev temizliğinde, yaşam alanlarınızın her noktasına ulaşıyor ve bu işi profesyonel bir şekilde yerine getirmeyi başarıyor. Profesyonel bir ekip ile buradayız ve sektörü iyi analiz ettiğimizi düşünüyoruz.

Ev temizliğinin yanı sıra alabileceğiniz farklı türde hizmetler de mevcuttur. Rakamlar konusunda endişe etmenize gerek yok ve araştırmalarınızı yaptığınızda bu konuda ne kadar mütevazı olduğumuzu sizler de daha net bir şekilde fark etmiş olacaksınız.

Akyurt Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Akyurt Böcek İlaçlamaKızılırmak Mah. 1443. Cad. 33 Dk:12 Çankaya, AnkaraTeklif Al
Rıhtım – Ev Temizlik ŞirketiSaracalar Mah. Çankırı Yolu 51 Ülker Kampüsü Akyurt, AnkaraTeklif Al
Akyurt Halı YıkamaYıldırım Mah. Kademeli Sok. 13 Akyurt, AnkaraTeklif Al
Akyurt Kuru TemizlemeBeyazıt Mah. Kızık Cad. Hoşnut Sok. 31/A Akyurt, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Akyurt ev temizliği şirketleri nelerdir?

Akyurt şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Akyurt temizlik firmasını size yönlendirelim.

Akyurt ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Akyurt değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Akyurt şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Akyurt şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Akyurt ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Akyurt ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Akyurt Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Akyurt Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Akyurt ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Akyurt ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL