Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Alanya nüfus olarak Antalya’nın en kalabalık üçüncü ilçesidir. Antalya Alanya tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Alanya ev temizliği yaptırmak isteyenler  Güller Pınarı Mah. Molla Osman Cad. Güneylioğlu Sok. 1/D Alanya, Antalya adresinde yer alan As temizlik şirketine 05302005664 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Konaklı Mah. Ertuğrul Gazi Cad. 18 Örs Apt. K:1 Alanya, Antalya adresinde yer alan  SEF temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 05394673091  olarak sistemde kayıtlıdır, Halil Kayır yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Antalya Alanya böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında ALES böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Şekerhane Mah. 1100. Sok. 10 Güneş İş Mrk. D:1 Alanya, Antalya  adresine giderek ya da 02425135250 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Alanya halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Çıplaklı Mah. Barbaros Cad. 94/A Alanya, Antalya adresinde yer alan  PAŞAM  halı yıkama şirketinden   02425122696 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Alanya’de kuru temizleme hizmeti veren Umut kuru temizleme, Şekerhane Mah. Hacet Cad. 37/B Alanya, Antalya adresinde yer almaktadır. 02425128321 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz

Alanya Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Alanya Böcek İlaçlamaSaray Mah. Su Gözü Cad. Hatip Sok. 31/5 Emek Apt. Alanya, AntalyaTeklif Al
APAK Otel Malzemeleri TemizliğiKonaklı-Merkez Mah. Beyazıt Cad. Alanya, AntalyaTeklif Al
ABM GRUP Hastane ve Otel TemizliğiDemircikara Mah. Avni Tolunay Cad. 4 Muratpaşa, AntalyaTeklif Al
Alanya Halı YıkamaGüller Pınarı Mah. Seheryeli Sok. 3/A Alanya, AntalyaTeklif Al
Alanya Kuru TemizlemeSaray Mah. Atatürk Cad. Alaatinoğlu Sok. 15/B Alanya, AntalyaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Alanya ev temizliği şirketleri nelerdir?

Alanya şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Alanya temizlik firmasını size yönlendirelim.

Alanya ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Alanya değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Alanya şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Alanya şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Alanya ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Alanya ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Alanya Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Alanya Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Alanya ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Alanya ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL