Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Aliağa Temizlik

Temizlik hizmetlerinde devrim niteliğinde çalışmalar ile ses getirmeye devam ediyoruz. Bu sektöre adım atmadan önce çok fazla arge çalışması yapıldı ve kalabalık yönetici kadromuz ile birlikte siz değerli dostlarımıza en iyisini sunabilmek adına masaya oturduk. An itibarıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz ve sizlerden aldığımız geri dönüşler doğrultusunda kaliteye yön veriyoruz. Aliağa temizlik de bunun en özel ispatıdır ve hali hazırda İzmir’in birçok farklı ilçesinde bizi görebileceksiniz.

Profesyonel bir kadro ile hareket ediyor ve yaşam alanlarınızı daha sağlıklı bir biçimde sizlere teslim ediyoruz. Günün erken saatlerinde ziyaret ettiğimiz yaşam alanlarınızı günün sonunda mutlaka teslim ediyor ve zamanı lehinize çeviriyoruz. Aliağa temizlik hizmetlerinden sizler de faydalanmak isterseniz eğer neler yapmanız gerektiğini gelin hep birlikte inceleyelim.

Randevu Süreci:

Temizlike.com adresi aracılığı ile sizler de işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz. Öncelikli olarak şehir seçimi yapıyorsunuz ve hemen ardından nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirliyorsunuz. Ön ödeme koşulu yok ve bu detayı da sık sık belirtmek ve hatırlatmak isteriz. Onay verdiğiniz takdirde adres bilgileriniz tarafımıza ulaşıyor ve ekibimiz kısa süre içerisinde sizinle iletişim kuruyor. AZ önce de ifade ettiğimiz gibi Aliağa temizlik ekibi haftanın her günü aktif olarak çalışmalarına devam ediyor ve var olan sorularınıza yanıt vermek adına da karşınıza çıkıyoruz.

Aliağa temizlik hizmetlerini İzmir şehrinin tüm ilçelerine ulaştırmaya özen gösteriyor ve bu konuda da başarılı oluyoruz. Hemen şimdi taleplerinizi iletebilir ve sizler de fayda sağlayabilirsiniz. Çok sayıda firma var ve rekabet ortamı inanılmaz bir seviyeye ulaşmış durumda ve biz bu ortamdan lider olarak ayrılmak istiyoruz.

Aliağa Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Aliağa Böcek İlaçlamaKültür Mah. Atatürk Cad. 1/A Aliağa, İzmirTeklif Al
Önder – Ev Temizlik ŞirketiKazım Dirik Mah. 286 Sok. 2 Dk:25 Aliağa, İzmirTeklif Al
ELZ – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeKazım Dirik Mah. 377. Sok. 21/B Aliağa, İzmirTeklif Al
Nur - Dış Cephe YıkamaKazım Dirik Mah. Atatürk Cad. 85/C Aliağa, İzmirTeklif Al
KLAN - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriAtatürk Mah. Fatih Cad. 9/B Aliağa, İzmirTeklif Al
Buchen Esman Endüstriyel TemizlikKültür Mah. Lozan Cad. 62 K:2 D:4 Aliağa, İzmir2326551771Teklif Al
Aliağa Temizlikçi Personel TeminiKazım Dirik Mah. 283. Sok. 24/A Aliağa, İzmirTeklif Al
Aliağa Halı YıkamaKültür Mah. Atatürk Cad. 1/G Aliağa, İzmirTeklif Al
Aliağa Kuru TemizlemeAtatürk Mah. İstiklal Cad. 89/A Aliağa, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Aliağa ev temizliği şirketleri nelerdir?

Aliağa şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Aliağa temizlik firmasını size yönlendirelim.

Aliağa ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Aliağa değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Aliağa şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Aliağa şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Aliağa ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Aliağa ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Aliağa Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Aliağa Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Aliağa ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Aliağa ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL