Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Altınordu nüfus olarak Ordu’nun en kalabalık ilçesidir. Ordu Altınordu tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Altınordu ev temizliği yaptırmak isteyenler  Yeni Mah. Şehit Aydın Güler Sok. 55/A Altınordu, Ordu adresinde yer alan AR&GE temizlik şirketine 04527775775 iletişim numarasından ulaşabilirler. İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Bucak Mah. 370 Sok. 12/A Ordu Merkez, Ordu  adresinde yer alan  7/24 TEMİZLİK HİZMETLERİ  temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 04527002424 olarak sistemde kayıtlıdır, Murat Ulutaş yetkili kişidir. Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Ordu Altınordu böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Bio böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Karşıyaka Mah. Şehit Sezer Aydın Sok. 46/A Altınordu, Ordu adresine giderek ya da 04528881828 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Altınordu halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Şirinevler Mah. Siteler Cad. 20/A Altınordu, Ordu adresinde yer alan  Özdemir  halı yıkama şirketinden   04527770600   iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz. Altınordu’de kuru temizleme hizmeti veren Kartanesi kuru temizleme, Karapınarosb Mah. 1170 Sok. 12/A Ordu Merkez, Ordu adresinde yer almaktadır. 04528881313 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Ordu ili sınırları içindeki temizlik şirketlerine de göz gezdiriniz.

Altınordu Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Altınordu Böcek İlaçlamaDüz Mah. Alanarası Sok. 4 Altınordu, OrduTeklif Al
RÜZGAR – Ev Temizlik ŞirketiŞarkiye Mah. Sırrı Paşa Cad. Çapulacılar Sok. 11 Altınordu, OrduTeklif Al
ÖZGÜRTEM – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeŞarkiye Mah. Süleyman Felek Cad. 7 Altınordu, OrduTeklif Al
Altınordu Halı YıkamaSelimiye Mah. Yenimahalle Sok. 4 Ordu Merkez 52100, OrduTeklif Al
Altınordu Kuru TemizlemeŞarkiye Mah. Kazım Karabekir Cad. 38/B Altınordu, OrduTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Altınordu ev temizliği şirketleri nelerdir?

Altınordu şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Altınordu temizlik firmasını size yönlendirelim.

Altınordu ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Altınordu değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Altınordu şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Altınordu şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Altınordu ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Altınordu ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Altınordu Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Altınordu Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Altınordu ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Altınordu ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL