Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


İnsanların ziyaret ettiği her alanın, düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Bunu bireysel olarak elbette yerine getirebilirsiniz ancak hem fiziksel yorgunluk hem de zaman kaybı yaşayacaksınız. Temizlike.com ailesi olarak bu konuda sizlere profesyonel destek sunuyor ve uygun fiyatlar ile birlikte yanınızda yer almaya devam ediyoruz.

Amasya ev temizliği hizmetleri ile birlikte yaşam alanlarınızı profesyonel ekibimiz ile temizliyor ve sağlıklı bir seviyeye taşıyoruz. Bunun için yüksek rakamlar talep eden firmalardan değiliz ve tam aksine ekonomik bir şekilde karşınıza çıkıyoruz.

Deneyimli ve Kalabalık Kadro!

Bina temizliği ve geniş alanların temizliğinde daha kalabalık bir kadrodan faydalanmayı tercih ediyoruz ve bu sayede zamanı lehinize çevirmeyi de en iyi şekilde başarıyoruz. Amasya ev temizliği ekibimiz, öncelikli olarak verdiğiniz adresi ziyaret ediyor ve bu alanda gerekli incelemeleri yaptıktan sonra personel sayısını belirliyor. Kaç kişilik ekibe ihtiyaç duyuluyorsa kısa süre içerisinde harekete geçiyor ve çalışmalarımızı doğrudan başlatıyoruz.

Ülke geneline yayılmış olan firmamız, sahip olduğu haritayı her geçen gün biraz daha büyütüyor ve ilçelere de erişim sağlıyor. Amasya ev temizliği çalışmalarının yanı sıra 81 ilde bu hizmeti sağladığımızı da bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Uygun Fiyat Garantisi

Profesyonel temizlik hizmetleri için bir servet ödemenize gerek yok. Yıllardır bu düşünce ile hareket ediyor ve bunu uygulamaya koyuyoruz. Araştırmalarınızı yaparsanız eğer sektörün en uygun rakamlarını tarafınıza sunduğumuzu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Amasya temizlik firmaları arasında bir adım önde yer alıyoruz ve bunu yalnızca ekonomik fiyatlarımız ile değil, aynı zamanda deneyimli kadromuz ile de perçinlemeye devam ediyoruz. Sizler de hemen şimdi iletişime geçebilir ve adres bilgileriniz ile birlikte randevularınızı iletebilirsiniz.

Amasya Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Şehzade - Amasya Ev Temizlik FirmasıHIZIRPAŞA MAHALLESİ İSTASYON CADDESİ 53/CTeklif Al
Dönüşüm – Merzifon Temizlik ŞirketiSafular Mah. Dede Sok. No:6 Amasya / MerzifonTeklif Al
Cemre – İşyeri TemizlikOrta Mahallesi Fatih Mahallesi No: 42 Suluova AmasyaTeklif Al
Alde İlaçlama ve FumigasyonHacı İlyas Mh. Halim Hafız sk.
0 5100 Amasya Merkez
Teklif Al
Amasya Halı YIkamaDadı köyü mevkii halı yıkama tesisi 0 5100 merkez/AmasyaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Amasya ev temizliği şirketleri nelerdir?

Amasya şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Amasya temizlik firmasını size yönlendirelim.

Amasya ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Amasya değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Amasya şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Amasya şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Amasya ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Amasya ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Amasya Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Amasya Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Amasya ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Amasya ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL