Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

İnsanların ziyaret ettiği her alanın, düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Bunu bireysel olarak elbette yerine getirebilirsiniz ancak hem fiziksel yorgunluk hem de zaman kaybı yaşayacaksınız. Temizlike.com ailesi olarak bu konuda sizlere profesyonel destek sunuyor ve uygun fiyatlar ile birlikte yanınızda yer almaya devam ediyoruz.

Amasya temizlik hizmetleri ile birlikte yaşam alanlarınızı profesyonel ekibimiz ile temizliyor ve sağlıklı bir seviyeye taşıyoruz. Bunun için yüksek rakamlar talep eden firmalardan değiliz ve tam aksine ekonomik bir şekilde karşınıza çıkıyoruz.

Deneyimli ve Kalabalık Kadro!

Bina temizliği ve geniş alanların temizliğinde daha kalabalık bir kadrodan faydalanmayı tercih ediyoruz ve bu sayede zamanı lehinize çevirmeyi de en iyi şekilde başarıyoruz. Amasya temizlik ekibimiz, öncelikli olarak verdiğiniz adresi ziyaret ediyor ve bu alanda gerekli incelemeleri yaptıktan sonra personel sayısını belirliyor. Kaç kişilik ekibe ihtiyaç duyuluyorsa kısa süre içerisinde harekete geçiyor ve çalışmalarımızı doğrudan başlatıyoruz.

Ülke geneline yayılmış olan firmamız, sahip olduğu haritayı her geçen gün biraz daha büyütüyor ve ilçelere de erişim sağlıyor. Amasya temizlik çalışmalarının yanı sıra 81 ilde bu hizmeti sağladığımızı da bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Uygun Fiyat Garantisi

Profesyonel temizlik hizmetleri için bir servet ödemenize gerek yok. Yıllardır bu düşünce ile hareket ediyor ve bunu uygulamaya koyuyoruz. Araştırmalarınızı yaparsanız eğer sektörün en uygun rakamlarını tarafınıza sunduğumuzu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Amasya temizlik firmaları arasında bir adım önde yer alıyoruz ve bunu yalnızca ekonomik fiyatlarımız ile değil, aynı zamanda deneyimli kadromuz ile de perçinlemeye devam ediyoruz. Sizler de hemen şimdi iletişime geçebilir ve adres bilgileriniz ile birlikte randevularınızı iletebilirsiniz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Amasya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Amasya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Amasya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Amasya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Amasya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL