Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Ülkenin 81 ilinde verdiğimiz temizlik hizmetleri, hali hazırda Ankara şehrinde de devam ediyor. Profesyonel personel kadromuz ile birlikte Ankara temizlik hizmetlerinde bir numarada yer almayı başarıyoruz. Dilerseniz ne gibi ayrıcalıklar ve hizmetler sunduğumuza hep birlikte göz atalım.

Ev Temizliği: Haftalık temizlik için yeteri kadar zaman ayıramıyor ya da bu gücü kendinizde bulamıyorsanız eğer sizler de Ankara temizlik ekibimizden yardım alabilirsiniz. Temizlik çalışmaları gün içerisinde tamamlanıyor ve bizler temizlik yaparken siz de kahvenizi yudumluyorsunuz. Bu sektöre yıllarını vermiş olan personel kadromuz, yaşam alanlarınızı ilk günkü hali ile temiz ve sağlıklı bir şekilde teslim ediyor.

Ofis Temizliği: günün büyük bir kısmını geçirdiğiniz çalışma alanlarınızın da profesyonel bir temizliğe ihtiyacı olacaktır. Ankara temizlik ekibimiz bu ihtiyaca da doğrudan yanıt vermeyi başarıyor. temizlike.com ailesi olarak sizleri memnun etmek ve çalışma alanlarınızı daha sağlıklı hale getirmek bizim için en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Apartman Temizliği: Büyük ve geniş alanların temizlenmesi ne yazık ki tek kişilik bir çalışma değildir ve bu tür bir çalışma da mümkün olmayacaktır. Firmamız, apartmanlarınızı inceliyor ve kaç kişilik bir ekibe ihtiyaç olduğunu tespit ederek temizlik çalışmalarına start veriyor. Kalabalık bir kadro ile hareket ediyor ve gün içerisinde apartmanlarınızın temizliğini sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik: Yapı çalışmaları bittikten hemen sonra ilgili alanın nasıl bir hal alacağını sizler de az çok tahmin ediyorsunuz. Temizlike.com ailesi olarak inşaat sonrası temizlik hizmeti de sunuyoruz ve meydana çıkan kötü görüntüyü kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede sizler de gün içerisinde yeni adreslerinize taşınabiliyor ve zaman kaybı yaşamamış oluyorsunuz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Ankara Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Ankara Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Ankara Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Ankara Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Ankara Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL