Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Antakya nüfus olarak Hatay’nın en kalabalık ilçesidir. Hatay Antakya tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Antakya ev temizliği yaptırmak isteyenler  Cebrail Mah. Cengiz Cad. 8 Antakya, Hatayadresinde yer alan İlkcan temizlik şirketine 03262143110 iletişim numarasından Mehmet Remzi Bükel ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Akasya Mah. 2. Yılmaz Sok. Antakya, Hatay adresinde yer alan Akasya temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 03262276952   olarak sistemde kayıtlıdır, Yahya Yavuz yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Hatay Antakya böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Böcek hastanesi haşere ilaçlama gelmektedir. Maşuklu, Antakya Reyhanlı Yolu, 31196 Antakya/Hatay adresine giderek ya da 05555766038  telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Antakya halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Sümerler Mah. 16. Sok. Antakya, Hatay adresinde yer alan  OMENAY  halı yıkama şirketinden  05384203898 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Antakya’da kuru temizleme hizmeti veren Atlantik kuru temizleme, Ulucamii Mah. Kemalpaşa Cad. 46/B (Eski Emniyet Karşısı) Antakya, Hatay adresinde yer almaktadır. 03262149945 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Antakya Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Antakya Böcek İlaçlamaHaraparası Mahallesi, Haraparası Mahallesi Şehit Osman durmaz Cad. 11. sokak Ethem Yahya İş Hanı, D:A blok, 31060 Antakya/HatayTeklif Al
BC – Ev Temizlik ŞirketiOdabaşı Mah. Uğur Mumcu Blv. 47-49/A Asmaca Apt. Antakya, HatayTeklif Al
Ahmet Canbaz – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeÜrgen Paşa Mah. 19. Sok. 16 Kiyara Geçmen Apt. D:1 Antakya, HatayTeklif Al
Orsel - Dış Cephe YıkamaHaraparası Mah. 101. Sok. 9 Recep Düşer İşh. C-Blok Antakya, HatayTeklif Al
DNZ - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriCebrail Mah. Fatih Cad. Nato Sok. 1B-B Hatipoğlu Apt. Antakya, Hatay Teklif Al
Asi - Gündelikçi KadınlarAkevler Mah. Ayşe Fitnat Hanım Cad. 21 Cemaligil Apt. Antakya, HatayTeklif Al
Eren - Temizlikçi Personel TeminiAkevler Mah. Rüstem Tümer Paşa Cad. 38 100. Yıl Apt. Antakya, HatayTeklif Al
Antakya Halı YıkamaCumhuriyet Mah. Adnan Menderes Cad. 28 Antakya, Hatay Teklif Al
Antakya Kuru TemizlemeKışla Saray Mah. İnönü Cad. 15 Antakya, HatayTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Antakya ev temizliği şirketleri nelerdir?

Antakya şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Antakya temizlik firmasını size yönlendirelim.

Antakya ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Antakya değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Antakya şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Antakya şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Antakya ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Antakya ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Antakya Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Antakya Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Antakya ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Antakya ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL