Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

12.000’i aşkın mutlu müşteri ile birlikte kocaman bir aile olduk… Temizlike.com firması, sektörü yakından tanıyan ve yine bu sektörün en iyi ekibine sahip olan firmalardan bir tanesidir. Uygun fiyatlar eşliğinde gerçekleştirdiğimiz temizlik çalışmalarından sizler de faydalanabilir ve adres bilgilerinizi hemen şimdi iletebilirsiniz. Antalya temizlik çalışmaları ülke geneline ulaşmış durumda ve 81 ilde hizmet veriyoruz.

Deneyim sahibi kadromuz ile birlikte yön verdiğimiz sektör, rekabetin en güçlü olduğu sektörlerden bir tanesidir. Antalya’daki diğer temizlik firmalarını incelerseniz eğer ne demek istediğimizi sizler de daha net bir şekilde görecek ve anlayacaksınız. Amacımız, en iyi temizlik hizmetini en uygun rakamlar ile sunabilmek ve bunu sektöre de aşılayabilmektir.

Ev temizliği, bina temizliği, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği ve hatta çok daha büyük alanların temizliği için de yine firmamızdan yardım alabilirsiniz. Antalya temizlik araması yaparak sektördeki diğer firmaları da görüntüleyebilir ve bir kıyasta bulunabilirsiniz. Bu sektörü yakından tanıyan deneyim sahibi ekibimiz ile birlikte yüzlerinizi güldürmeye ve sağlıklı yaşam alanları yaratmaya devam ediyoruz.

Hızlı, Ekonomik, Sağlıklı

Kullandığımız ürünler, kimyasal içerik barındırmayan ve tam aksine yaşam alanlarınıza ve sizlere herhangi bir şekilde zarar vermeyecek olan özel temizlik ürünleridir. Bu konudaki hassasiyetimiz devam ediyor ve bunu sektöre de entegre etmeye gayret gösteriyoruz. Antalya temizlik çalışmalarında bu denli titiz davranıyor ve müşterilerimizin taleplerine doğrudan yanıt veriyoruz.

Detaylı bir araştırma yaparsanız eğer bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu sizler de görecek ve hizmet almak için taleplerinizi ileteceksiniz. Fiyat konusunda daha detaylı bilgi almak için personelimiz ile iletişime geçebilir ve yine firma hakkında merak ettiğiniz sorulara da doğrudan yanıt alabilirsiniz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Antalya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Antalya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Antalya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Antalya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Antalya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL