Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


12.000’i aşkın mutlu müşteri ile birlikte kocaman bir aile olduk… Temizlike.com firması, sektörü yakından tanıyan ve yine bu sektörün en iyi ekibine sahip olan firmalardan bir tanesidir. Uygun fiyatlar eşliğinde gerçekleştirdiğimiz temizlik çalışmalarından sizler de faydalanabilir ve adres bilgilerinizi hemen şimdi iletebilirsiniz. Antalya temizlik çalışmaları ülke geneline ulaşmış durumda ve 81 ilde hizmet veriyoruz.

Deneyim sahibi kadromuz ile birlikte yön verdiğimiz sektör, rekabetin en güçlü olduğu sektörlerden bir tanesidir. Antalya’daki diğer temizlik firmalarını incelerseniz eğer ne demek istediğimizi sizler de daha net bir şekilde görecek ve anlayacaksınız. Amacımız, en iyi temizlik hizmetini en uygun rakamlar ile sunabilmek ve bunu sektöre de aşılayabilmektir.

Ev temizliği, bina temizliği, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği ve hatta çok daha büyük alanların temizliği için de yine firmamızdan yardım alabilirsiniz. Antalya temizlik araması yaparak sektördeki diğer firmaları da görüntüleyebilir ve bir kıyasta bulunabilirsiniz. Bu sektörü yakından tanıyan deneyim sahibi ekibimiz ile birlikte yüzlerinizi güldürmeye ve sağlıklı yaşam alanları yaratmaya devam ediyoruz.

Hızlı, Ekonomik, Sağlıklı

Kullandığımız ürünler, kimyasal içerik barındırmayan ve tam aksine yaşam alanlarınıza ve sizlere herhangi bir şekilde zarar vermeyecek olan özel temizlik ürünleridir. Bu konudaki hassasiyetimiz devam ediyor ve bunu sektöre de entegre etmeye gayret gösteriyoruz. Antalya temizlik çalışmalarında bu denli titiz davranıyor ve müşterilerimizin taleplerine doğrudan yanıt veriyoruz.

Detaylı bir araştırma yaparsanız eğer bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu sizler de görecek ve hizmet almak için taleplerinizi ileteceksiniz. Fiyat konusunda daha detaylı bilgi almak için personelimiz ile iletişime geçebilir ve yine firma hakkında merak ettiğiniz sorulara da doğrudan yanıt alabilirsiniz.

Antalya Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Antalya detay temizlikVarlık Mahallesi 190 Sokak No:5/1 MuratpaşaTeklif Al
Marina TemizlikAltınkum Mah. 435 Sok. Rıza Barış Ap. No:9/7, 70700 Konyaaltı/AntalyaTeklif Al
EXPOLiman Mahallesi 5. Sokak No :10 K:1 D:1 Konyaaltı / ANTALYATeklif Al
Antalya hijyen temizlikKışla Mah. Milli Egemenlik Cad. Seyyah Apt. No:20/B Antalya Teklif Al
PLUSMuratpaşa Mahallesi 571 Sokak. DR. T. Özbek Apt. No:1/7 MuratpaşaTeklif Al
CGSKızılsaray Mah 60 Sok Büro Kat 10/1 MURATPAŞA /ANTALYATeklif Al
UğurluGençlik Mahallesi 1315 Sokak Dostlar Apt. No: 8/A Muratpaşa / ANTALYATeklif Al
Cleaning CenterBurhanettin Onat Cad. No:104/A Muratpaşa/AntalyaTeklif Al
BeratDEMİREL Mahallesi 2070 sokak no 36 KEPEZ/ANTALYATeklif Al
AidaMuratpaşa Mah,07010 Muratpaşa/AntalyaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Antalya ev temizliği şirketleri nelerdir?

Antalya şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Antalya temizlik firmasını size yönlendirelim.

Antalya ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Antalya değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Antalya şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Antalya şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Antalya ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Antalya ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Antalya Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Antalya Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Antalya ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Antalya ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL