Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.

Bina Temizliği


İnşaat sonrası yeni bitmiş bina, apartmanınız ve siteler için uygun fiyatlarla temizlik hizmeti veriyoruz. Normal ev temizliğinden çok farklı bir işleyişi olan bina temizliğini Temizlike.com üzerinden almanızı öneririz.

Apartman ve Bina Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen şehirler
Tüm şehirler
En düşük ortalama fiyat
70 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bina Temizliği

Yüksek katlı oluşumların ve yine kalabalık insan topluluklarının sık girip çıktığı binalar, temizlik konusunda daha kalabalık bir ekibe ihtiyaç duyuyor ve bina temizliği için hizmet alabileceğiniz firmalar da bu konuda imdadınıza yetişiyorlar. Uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken firmalar, yüksek katlı binaların düzenli olarak temizlenmesi için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Tek bir personel yeterli gelmediği takdirde personel sayısı arttırılabilir ve bu sayede zamanı lehinize çevirmek de mümkün olacaktır....

Bina temizliği, insan gücünün yanı sıra yine teknolojik temizleme cihazlarından yardım alınarak gerçekleştiriliyor ve bu sayede ortaya daha profesyonel bir çalışma çıkıyor. Düzenli olarak temizleme hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz çünkü bu alanlara çok fazla giriş çıkış oluyor. Apartman sakinleri ile yapacağınız toplantı ve anlaşma neticesinde dilerseniz haftada bir ya da ayda 2 kez olmak üzere sizler de düzenli olarak bu hizmeti alabilirsiniz.

Bina temizliği için servet ödemenize gerek yok çünkü fiyatlar tahmin ettiğinizden çok daha uygun ve günümüzde birçok apartman sakini de bu ayrıcalıklardan faydalanmak adına harekete geçmiş durumda. Kalabalık personel kadrosu ile birlikte koca bir binayı gün içerisinde temizliyor ve daha sağlıklı hale getiriyorlar. Bu sektördeki profesyonel firmalardan hizmet alarak sizler de binalarınızı daha temiz bir hale getirebilir ve yaşanılır kılabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bina Temizliği

Bina temizliği için yardım alabileceğiniz adreslerden bir tanesi de www.temizlike.com olarak karşınıza çıkıyor. bu sektörün en iyileri arasında yer alan firma, uygun fiyatlar konusunda da bir adım önde ve insanların neden ısrarla bu firmayı tercih ettiklerini de çok daha net bir şekilde fark ediyoruz.

Binalarınızın temizlenmesi ve daha sağlıklı bir görüntü sergilemesi için sizler de adımlarınızı atabilir ve uygun fiyatlı temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kalabalık personel kadrosu ile birlikte kısa süre içerisinde temizliği tamamlıyorlar. Kullandıkları malzemeler, insan sağlığına zarar verecek kimyasallar içermiyor ve temizlik esnasında binaya giriş çıkış yapabiliyorsunuz. Hemen şimdi iletişime geçebilir ya da dilerseniz web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

En Uygun Apartman ve Bina Temizliği Fiyatları

En uygun apartman ve bina temizliği şirketleri denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un apartman ve bina temizliği fiyatları burada.
Kat Sayısı Apartman ve Bina Temizliği Fiyatları
2 - 4 Kat 50 TL
5 - 7 Kat 70 TL
8 - 10 Kat 100 TL
10 - 12 Kat 120 TL