Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Sektöre yön veren Temizlike.com firması, Ardahan temizlik çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor. 81 ilde profesyonel temizlik hizmetleri mottosu ile çıktığımız bu yolculukta önemli işlere imza attık ve yine sektördeki birçok farklı firmaya örnek olduğumuz da doğrudur. Uygun fiyatlar ile yerine getirdiğimiz bu hizmetlerden sizler de dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Randevu almak için online adresimizi kullanabilir ya da dilerseniz doğrudan iletişim numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Personel kadromuz çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi verecek ve merak ettiğiniz tüm soruları da en kısa süre içerisinde ve yine en sağlıklı şekilde yanıtlayacaktır.

Profesyonel Temizlik Çalışmaları

Kalabalık bir kadroya sahibiz ve bu kadro, uzun yıllarını bu sektöre vermiş olan isimlerden oluşmaktadır. Her geçen gün kendini biraz daha geliştiren ve kaliteye değer veren ekibimiz sayesinde dip köşe temizlik yapıyor ve bunu profesyonel bir seviyede gerçekleştiriyoruz. Ardahan temizlik şeklinde bir arama yaparsanız eğer öncelikli olarak firmamızın ve ekibimizin ismini göreceksiniz.

Sektörün en uzun soluklu firması olarak karşınıza çıkıyor ve güven veriyoruz. Kullandığımız temizlik malzemelerinden tercih ettiğimiz kadroya kadar her detay kalite kokuyor ve bunu sizler de kısa süre içerisinde fark etmiş olacaksınız.

Uygun Fiyat Garantisi!

Yüksek rakamlar ödeyerek memnun kalmayacağınız bir temizlik hizmeti sizlere herhangi bir şey kazandırmayacaktır. Temizlike.com ailesi olarak bizim en büyük amacımız, her bütçeye hitap edebilmek ve bunu da güçlendirebilmektir. Ardahan temizlik çalışmalarımız devam ediyor ve sektördeki en uygun fiyatları sizinle buluşturuyoruz. Diğer tüm detayları öğrenmek ve var olan soru işaretlerinden kurtulmak adına hemen şimdi ekibimiz ile iletişime geçebilir ve sizler de sorularınızı iletebilirsiniz. Kendimize güveniyor ve yaşam alanlarınızı en kısa süre içerisinde en sağlıklı şekilde sizlere teslim edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Ardahan Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Ardahan Böcek İlaçlamaKaptanpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. 24 Ardahan Merkez, ArdahanTeklif Al
Şimal – Ev Temizlik Şirketiİnönü Mah. Kongre Cad. 134 Ardahan Merkez, ArdahanTeklif Al
Ardahan Halı YıkamaKaptanpaşa Mah. Kazım Karabekir Cad. 31 Ardahan Merkez, ArdahanTeklif Al
Ardahan Kuru TemizlemeKaragöl Mah. Koca Mustafa Paşa Cad. 19 Ardahan Merkez, ArdahanTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Ardahan ev temizliği şirketleri nelerdir?

Ardahan şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Ardahan temizlik firmasını size yönlendirelim.

Ardahan ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Ardahan değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Ardahan şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Ardahan şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Ardahan ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Ardahan ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Ardahan Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Ardahan Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Ardahan ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Ardahan ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL