Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Arnavutköy Temizlik

İstanbul ve tüm ilçelerdeki temizlik hizmetlerimiz devam ediyor ve hız kesmeden çalışmalarımızı siz değerli dostlarımız ile buluşturmaya gayret gösteriyoruz. Arnavutköy temizlik hizmeti de bunun en gerçekçi örneklerinden bir tanesidir ve sizlere sunduğumuz profesyonel temizlik hizmetlerini yalnızca ev temizliği olarak kısıtlamıyor ve hiçbir şekilde sınır koymuyoruz.

Ofislerinizi, apartmanlarınızı ve hatta şirketlerinizi de baştan aşağıya temizleme taraftarıyız. Kalabalık bir Arnavutköy temizlik ekibi oluşturduk ve hafta içi olduğu gibi hafta sonu da çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Daha fazla insana ulaşabilmek ve bu hizmeti götürebilmek adına buradayız. Amacımız, sizleri bu hizmet karşılığında mutlu ve memnun edebilmektir ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Temizlike.com bünyesinde yer alan Arnavutköy temizlik kadrosuna erişim sağlamak isterseniz eğer sizler de dijital dünyayı kullanabilirsiniz. Bir alt başlıkta bu konuyu da yine detaylı bir şekilde ele alacağız ve sorularınıza da yine detaylı bir şekilde yanıt vermeye çalışacağız.

Dijital Randevu!

Arnavutköy temizlik hizmeti almak için yapmanız gerekenler tahmin ettiğinizden çok daha basittir. Dijital olarak randevu alabiliyorsunuz ve emin olun bu süreç çok daha kolay bir şekilde işleyecektir. Web sitemizi ziyaret ederek işlem yapabiliyorsunuz ve şehir seçiminin hemen ardından hizmet türünü de belirleyebiliyorsunuz.

Taleplerinize daha hızlı ve daha vizyoner bir şekilde yanıt vermek adına bu tür bir çalışma hazırladık ve aldığımız yorumlar da bizleri fazlasıyla memnun ediyor. Sizler de hemen şimdi vakit kaybetmeden taleplerinizi iletebilir ve start verebilirsiniz. Ön ödeme yok ve hizmet aldıktan sonra eğer memnun kalırsanız ödeme yapıyorsunuz ve ortaya koyduğumuz çalışmalara da bu denli çok güveniyor ve beğeneceğinizin sözünü veriyoruz.

Arnavutköy Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Arnavutköy Ev Temizliği ŞirketiBoğazköy İstiklal, Arnavutköy Habibler Yolu, 34285 Hacımaşlı/Arnavutköy/İstanbul Teklif Al
Hadımköy Temizlik ŞirketiHadımköy, Gündoğmuş Sk., 34555 Arnavutköy/İstanbulTeklif Al
Ağar Halı Yıkama ve Koltuk TemizliğiAtatürk, 34285 Arnavutköy/İstanbulTeklif Al
Ak-kar Laundry Çamaşır YıkamaM. Fevzi Çakmak, Fatih Cd. 337/1 D:2, 34283 Arnavutköy/İstanbulTeklif Al
Saral Büro ve İşyeri TemizlikSüleymaniye Mah. Azizi Nesin Cad. 46 Esenyurt OSB EsenyurtTeklif Al
Solmaz Dış Cephe Yıkamaİncirtepe Mah. 245. Sok. 36 D:3 Esenyurt,Teklif Al
Ecetem Cam SilmeAkçaburgaz Mah. 4. Sok. 15 EsenyurtTeklif Al
Derman Arnavutköy Böcek İlaçlamaBoğazköy İstiklal Mah. Eftelya Sok. 8 Arnavutköy,Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Arnavutköy ev temizliği şirketleri nelerdir?

Arnavutköy şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Arnavutköy temizlik firmasını size yönlendirelim.

Arnavutköy ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Arnavutköy değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Arnavutköy şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Arnavutköy şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Arnavutköy ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Arnavutköy ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Arnavutköy Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Arnavutköy Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Arnavutköy ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Arnavutköy ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL