Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Bina temizliği, inşaat sonrası temizlik, ev ve ofis temizliğinin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz birçok farklı kategoride hizmet vermeye devam ediyoruz. Artvin temizlik araması yaparak ulaşabileceğiniz temizlike.com adresi, an itibarıyla sektörün en çok tercih edilen temizlik firmalarından biri olmayı da başarmış durumda. Her geçen gün çalışan sayımızı arttırıyor ve sizlere daha hızlı hizmet sunabilmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

Artvin temizlik hizmetleri yalnızca bu şehirde değil, ülke genelinde devam ediyor ve 81 ilin yanı sıra çok sayıda ilçeye de erişim sağlamış durumdayız. Kullandığımız temizlik malzemelerinden, tercih ettiğimiz personele kadar kalite konusunda dikkatli davranıyor ve bu detayı da bir adım öne taşıyoruz.

Kimyasallardan Uzak Duruyoruz!

Temizlik malzemesi tercihinde kimyasallardan uzak duruyoruz. Bunu yapan ender firmalardan biriyiz ve sizlere ya da yaşam alanlarınıza zarar verecek herhangi bir adım atmıyoruz. Artvin temizlik çalışmalarında gösterdiğimiz hassasiyet, sektördeki diğer firmaların da dikkatini çekmiş durumda ve hali hazırda bizi taklit eden onlarca firma olduğunu da söyleyebiliriz.

Uygun fiyatlar ile yerine getirdiğimiz bu çalışmalardan sizler de faydalanmak isterseniz eğer randevu taleplerinizi hemen şimdi iletebilirsiniz. Haftanın her günü hizmet veriyor ve ilgili alanları günün sonunda temiz bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat

Az önce de ifade ettiğimiz gibi temizlik çalışmaları günün sonunda tamamlanmış oluyor ve sizler de yaşam alanlarınıza giriş yapabiliyorsunuz. Eğer dilerseniz temizlik esnasında ekibimizi kontrol edebilir ve kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Fiyatlar konusunda da tatmin edici bir politikaya sahip olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Artvin temizlik çalışmaları için bir servet ödemek durumunda değilsiniz ve çok uygun rakamlar eşliğinde sizler de bu hizmeti alabiliyorsunuz.

Artvin Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Artvin Böcek İlaçlamaÇarşı Mah. Ziraat Bankası Lojmanları K:1 Artvin Merkez, ArtvinTeklif Al
BERAT GROUP – Ev Temizlik ŞirketiÇarşı Mah. Cumhuriyet Cad. 6 Artvin Merkez, ArtvinTeklif Al
SİLPA – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeÇarşı Mah. Cumhuriyet Cad. İnce Sok. 1/A Artvin Merkez, ArtvinTeklif Al
HETEMSAN - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriMerkez Kuledibi Mah. Turgay Ciner Cad. 32 K:5 Hopa, ArtvinTeklif Al
ÇOŞKUN - Gündelikçi KadınlarTeklif Al
PARKOMAT - Temizlikçi Personel TeminiMerkez Kuledibi Mah. Turgay Ciner Cad. Hopa Ticaret Odası K:5 D:11 Hopa, ArtvinTeklif Al
Artvin Halı YıkamaMusazade Mah. Şht. Ast. Mehmet Altanlar Cad. 52 Arhavi, ArtvinTeklif Al
Artvin Kuru TemizlemeÇarşı Mah. Cumhuriyet Cad. Türk Ocağı Sok. Artvin Merkez, ArtvinTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Artvin ev temizliği şirketleri nelerdir?

Artvin şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Artvin temizlik firmasını size yönlendirelim.

Artvin ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Artvin değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Artvin şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Artvin şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Artvin ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Artvin ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Artvin Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Artvin Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Artvin ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Artvin ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL