Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Bina temizliği, inşaat sonrası temizlik, ev ve ofis temizliğinin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz birçok farklı kategoride hizmet vermeye devam ediyoruz. Artvin temizlik araması yaparak ulaşabileceğiniz temizlike.com adresi, an itibarıyla sektörün en çok tercih edilen temizlik firmalarından biri olmayı da başarmış durumda. Her geçen gün çalışan sayımızı arttırıyor ve sizlere daha hızlı hizmet sunabilmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

Artvin temizlik hizmetleri yalnızca bu şehirde değil, ülke genelinde devam ediyor ve 81 ilin yanı sıra çok sayıda ilçeye de erişim sağlamış durumdayız. Kullandığımız temizlik malzemelerinden, tercih ettiğimiz personele kadar kalite konusunda dikkatli davranıyor ve bu detayı da bir adım öne taşıyoruz.

Kimyasallardan Uzak Duruyoruz!

Temizlik malzemesi tercihinde kimyasallardan uzak duruyoruz. Bunu yapan ender firmalardan biriyiz ve sizlere ya da yaşam alanlarınıza zarar verecek herhangi bir adım atmıyoruz. Artvin temizlik çalışmalarında gösterdiğimiz hassasiyet, sektördeki diğer firmaların da dikkatini çekmiş durumda ve hali hazırda bizi taklit eden onlarca firma olduğunu da söyleyebiliriz.

Uygun fiyatlar ile yerine getirdiğimiz bu çalışmalardan sizler de faydalanmak isterseniz eğer randevu taleplerinizi hemen şimdi iletebilirsiniz. Haftanın her günü hizmet veriyor ve ilgili alanları günün sonunda temiz bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat

Az önce de ifade ettiğimiz gibi temizlik çalışmaları günün sonunda tamamlanmış oluyor ve sizler de yaşam alanlarınıza giriş yapabiliyorsunuz. Eğer dilerseniz temizlik esnasında ekibimizi kontrol edebilir ve kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Fiyatlar konusunda da tatmin edici bir politikaya sahip olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Artvin temizlik çalışmaları için bir servet ödemek durumunda değilsiniz ve çok uygun rakamlar eşliğinde sizler de bu hizmeti alabiliyorsunuz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Artvin Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Artvin Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Artvin Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Artvin Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Artvin Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL