Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Ataşehir Temizlik

Profesyonel olanı daha uygun fiyatlar ile insanlara sunabilmek hedefine ulaşmış durumdayız. Çıktığımız bu yolda kısa süre içerisinde büyük destek gördük ve temizlik sektörünün zirvesinde yer almayı başardık. Ataşehir temizlik ekibimiz ile birlikte sizleri de bu çalışmalara ortak etmek isteriz. Yaşam alanlarınızın düzenli olarak temizlenmesi ve daha sağlıklı kılınması adına büyük mücadele veriyoruz.

Ataşehir temizlik ve İstanbul’un diğer tüm semtlerinde devam eden çalışmalarımızı sizler de web sitemiz aracılığı ile inceleyebilir ve taleplerinize doğrudan yanıt alabilirsiniz. Kalabalık bir ekip ile çalışıyor ve her semte ulaşabilmeyi hedefliyoruz. Bize tek bir tık ile adres bilgisi iletebilir ve sizler de hemen şimdi randevularınızı oluşturabilirsiniz.

Ataşehir temizlik ve yine birçok farklı semtte sunulan hizmetler ile birlikte bu alanda lider konumdayız. Az önce de ifade ettiğimiz gibi rakamlar bir hayli uygun ve sektördeki diğer firmalara kıyasla bunu çok daha başarılı bir şekilde yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. İncelemelerinizi yapabilir ve dilediğiniz zaman sizler de randevu taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Hızlı Erişim!

Bizim için bir hayli önemli bir detay çünkü insanlar sırf bu yüzden sektöre ön yargı ile yaklaşıyor. Verdiği sözü tutmayan ya da belirlenen tarihte ve saatte adreslere gelmeyen ekipler yüzünden insanlar bu sektörü tercih etmiyor ve temizliğini de kendileri yapıyorlar.

Bizim amacımız, zamanı lehinize çevirmek ve verdiğimiz sözü eksiksiz tutarak sizlere daha hızlı bir şekilde temizlik hizmeti sunabilmektir. Hızlı erişim avantajı ile birlikte her daim yanınızda yer alıyor ve siz değerli dostlarımıza profesyonel temizlik hizmeti sunuyoruz. Hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve ardından randevu taleplerinizi iletebilirsiniz. Bizler her daim hazırız ve telefonlarınızı bekliyoruz.

Ataşehir Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Medya – Ataşehir Ev Temizlik ŞirketiKayışdağı Mahallesi
Ceylan Sokak No:64
34755 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
Teklif Al
Efsane – Personel Temini ve Temizlikçi Kadınlarİçerenköy Mahallesi Karslı Ahmet caddesi Kevser sokak No:79/a İstanbul / AtaşehirTeklif Al
Ataşehir Ofis ve İşyeri Temizliğiİnönü Mah.Kartal Cad.100/B Ataşehir - İSTANBULTeklif Al
Yeditepe Endüstriyel Dağcı Cam Temizliği ve Dış Cephe Temizliğiİçerenköy Mah. Alanaldı Cad. Pınar Sok. 2 D:1 Ataşehir, İstanbulTeklif Al
Ataşehir Halı YıkamaBarbaros Mah. Mimar Sinan Cad. 159/B Ataşehir,Teklif Al
Metkim Ataşehir İlaçlamaİçerenköy mahallesi ertaş sokak no : 9Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Ataşehir ev temizliği şirketleri nelerdir?

Ataşehir şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Ataşehir temizlik firmasını size yönlendirelim.

Ataşehir ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Ataşehir değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Ataşehir şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Ataşehir şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Ataşehir ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Ataşehir ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Ataşehir Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Ataşehir Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Ataşehir ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Ataşehir ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL