Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Avcılar Temizlik

Temizlik, asırlardır insanoğlunun en önemli ve gerçekçi ihtiyaçlarından bir tanesi olmuştur. Doğru ve profesyonel temizlik eylemi sayesinde daha sağlıklı ve daha motive edici alanlarda yaşama hakkı elde ediyorsunuz. Bizler de bu hakkı sunmaya özen gösteriyor ve hem yaşam alanlarınızı hem de ofislerinizi ayrıntılı bir şekilde ele alıyoruz. Avcılar temizlik hizmetinin detaylarını da paylaşalım istedik ve dilerseniz vakit kaybetmeden başlayalım.

Taleplerinizi online olarak oluşturuyorsunuz ve temizlike.com üzerinden adres bilgisi iletebilir, şehir seçimi yapabilir ve aynı zamanda hizmet türünü de belirleyebilirsiniz. Avcılar temizlik ekibi en kısa süre içerisinde ve en hızlı şekilde harekete geçerek verilen adrese ulaşıyor ve temizlik çalışmaları için start veriliyor.

Amacımız sizleri herhangi bir şekilde mağdur etmemek ve daha da önemlisi ödediğiniz paranın karşılığını da temiz yaşam alanları olarak sunabilmektir. Avcılar temizlik araması yaptığınızda liste başı firmalardan biri olduğumuzu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Kendimize güveniyor ve en kaliteli olanı sunuyoruz.

Ön Ödeme Şartı Yok!

En güvendiğimiz detaylardan ve hatta ayrıcalıklardan bir tanesidir. Avcılar temizlik hizmeti almak istediğinizde bunu dijital dünya aracılığı ile yerine getirebiliyorsunuz ve diğer firmaların yaptığını kesinlikle yapmıyoruz. Hizmet sunmadan asla ödeme almıyoruz ve bu da güven duygusunu bir adım daha öne taşıyor. Online randevu işlemlerinde güven sorunu yaşamamanız adına ön ödeme talebinde bulunmadık ve aldığımız olumlu yorumlar da ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gösteriyor.

Hemen şimdi bu deneyimi yaşayabilir ve randevu taleplerinizi ileterek sizler de adres bilgilerinizi giderebilirsiniz: Belirlenen tarih ve saat içerisinde yaşam alanlarınıza ulaşacak ve yaşam alanlarınızı hızlı bir şekilde daha temiz ve daha sağlıklı alanlara dönüştüreceğiz.

Avcılar Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Çebi Grup Ev TemizliğiCihangir Mah. E5 Yanyol Cad. 203 Avcılar,Teklif Al
Eray İşyeri TemizlikCihangir Mah. Küçük Sok. 3 Avcılar, İstanbulTeklif Al
Avcılar Büro ve Ofis TemizliğiMerkez Mah. Cami Sok. 15 AvcılarTeklif Al
Beş Kardeşler Dış Cephe YıkamaCihangir Mah. Ambarlı Dolum Tesisleri Yolu Barbaros Yalçın Sok. 6 AvcılarTeklif Al
Özseda Cam SilmeGümüşpala Mah. E5 Yanyol Londra Asfaltı 2 AvcılarTeklif Al
Yüzdeyüz Temizlikçi BayanlarMerkez Mah. Altınoğlu Sok. 11/A Avcılar Teklif Al
Avcılar Haşere İlaçlamaMerkez Mah. Tüloğlu Sok. 8/B Avcılar,Teklif Al
Marmara Halı YıkamaFiruzköy Mah. Hasan Önal Cad. Göztaşı Sok. 127 AvcılarTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Avcılar ev temizliği şirketleri nelerdir?

Avcılar şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Avcılar temizlik firmasını size yönlendirelim.

Avcılar ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Avcılar değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Avcılar şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Avcılar şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Avcılar ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Avcılar ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Avcılar Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Avcılar Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Avcılar ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Avcılar ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL