Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Ayaş Temizlik

Ankara halkına temizlik hizmeti sunmaya devam ediyor ve bu çalışmaları da temizlike.com bünyesinde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel kadromuz ile birlikte çıktığımız bu yolda sizlere en iyisini sunabilmek için gerekeni yapıyor ve deneyimlerimizi aktarıyoruz. Sizler de Ayaş temizlik kadrosunu harekete geçirebilir ve yaşam alanlarınızı teslim edebilirsiniz.

Bu alanda kendini geliştirmiş olan ve daha da önemlisi yaptığı işi severek yapan bir ekipten bahsediyoruz ve bu ekip ile tanıştığınızda sizler de neden övgü ile bahsettiğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Ayaş temizlik kadrosunu detaylı bir şekilde inceleyebilir ve dilediğiniz an randevu alabilirsiniz.

Taleplerinize doğruda yanıt verebilmek ve siz değerli dostlarımıza ait yaşam alanlarınızı daha kusursuz bir görüntüye ulaştırabilmek adına kendimizi de geliştiriyoruz. Kurum içi eğitimler ile birlikte bunun mümkün olduğunu da hatırlatmak isteriz ve zaten incelemelerinizi yaptığınızda bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Ayaş temizlik ve yine Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet veren personel kadromuzdan sizler de yardım alabiliyorsunuz. Ekonomik rakamlar ile hizmet veriyoruz ve bütçe bakımından da sizleri hiçbir şekilde yormuyoruz. Hemen şimdi iletişime geçebilir ve randevu taleplerinizi ileterek ilk adımı atabilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Temizlik hizmetleri için bir servet ödemek zorunda değilsiniz. Bu çalışmaları daha uygun rakamlar ile sizlere sunuyor ve taleplerinize rakamsal olarak da yanıt veriyoruz. İçimize sinecek ve daha da önemlisi sizleri de her anlamda memnun edecek olan bir temizlik hizmeti ile buradayız.

Temizlike.com üzerinden araştırmalarınızı daha detaylı bir şekilde yapabilir ve ekip arkadaşlarımız hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Her geçen gün biraz daha büyüyor ve siz değerli dostlarımız ile tanışma fırsatı elde ediyoruz.

Ayaş Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Ayaş Böcek İlaçlamaNaci Çakır Mah. Sinan Cad. 44/B Çankaya, AnkaraTeklif Al
Harlas – Ev Temizlik ŞirketiKızılay Mah. Gazi Mustafa Blv. Şehit Adem Yavuz Sok. 14 Çankaya, AnkaraTeklif Al
Ayaş Halı YıkamaOrtabereket Köyü Kümeevler Sok. Dk:529 Ayaş, AnkaraTeklif Al
Ayaş Kuru TemizlemeEtiler Mah. Ayaş Yolu Optimum AVM (Ayaş Yolu 19. Km) Etimesgut, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Ayaş ev temizliği şirketleri nelerdir?

Ayaş şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Ayaş temizlik firmasını size yönlendirelim.

Ayaş ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Ayaş değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Ayaş şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Ayaş şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Ayaş ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Ayaş ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Ayaş Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Ayaş Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Ayaş ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Ayaş ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL