Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Aydın Temizlik

Kurum içi eğitimler ile birlikte daha deneyimli hale gelen personel kadromuz, yaşam alanlarınızı titiz bir şekilde ele alıyor ve günün sonunda sağlıklı bir şekilde teslim etmeyi başarıyor. Bunu uzunca bir süredir yapıyor ve uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. 12.000’den fazla mutlu müşteri kazandık ve sizler de dilediğiniz an müşterilerimizin arasında yerinizi alabilirsiniz.

Aydın temizlik şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza sayısız firma çıkacak ve kıyaslama şansı da elde edeceksiniz. Aydın şehrinde sunduğumuz hizmetleri aynı zamanda ülkenin tüm şehirlerinde de sunmaya devam ediyoruz. Randevularınızı cep telefonu aracılığı ile oluşturabileceğiniz gibi eğer dilerseniz online olarak da randevu alabilirsiniz. Süreci daha kolay hale getirmek adına bu tür bir yöntem belirledik ve aldığımız tepkiler de bizleri fazlasıyla memnun ediyor.

Profesyonel Kadro, Sağlıklı Yaşam Alanları

Ekibimize güveniyoruz ve az önce de söylediğimiz gibi kurum içi eğitimlerimiz ile birlikte bu ekibi çok daha üst düzey bir seviyeye taşıyoruz. Aydın temizlik ekibi ile iletişime geçerek sizler de sormak istediğiniz soruları sorabilir ve detaylı yanıtlar alabilirsiniz.

Temizlike.com bünyesinde yer alan personel kadromuz, bu işi severek ve aynı zamanda uzun yıllardır yapıyor. Her geçen gün kendini biraz daha geliştiren bu ekipten alacağınız hizmetlerden sizler de fazlasıyla memnun kalacak ve yaşam alanlarınızı daha sağlıklı bir şekilde teslim alacaksınız.

Her geçen gün daha geniş kitlelere hitap ediyor ve haritamızı da olabildiğince büyütüyoruz. Eğer Aydın şehrinde ikamet ediyor ve temizlik hizmeti almak istiyorsanız online adresimiz üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı temizlik hizmeti için en doğru adreslerden birinde yer aldığınızı da bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Aydın Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
İŞBİLİR İLAÇLAMA VE BİNA TEMİZLİK HİZMETLERİHasanefendi – Ramazan Paşa Mah. Kızılay Cad. 50 Aydın Merkez, AydınTeklif Al
DİDİM BÜRO VE OFİS TEMİZLİK HİZMETLERİEfeler Mah. Atatürk Blv. Cumhuriyet İş Mrk. K:1 D:2 Didim, AydınTeklif Al
TRALLESKurtuluş Mah. 2010 Sok. 3/A Aydın Merkez, AydınTeklif Al
HAS BAYRAMOĞLUHas Bayramoğlu Yeni Cami, Değirmen Cd. No:41, 09200 Söke/Aydın Teklif Al
MİS TEMİZLİK AYDIN Zafer mh.104 Sk .No:26 K2 Efeler/Aydın Teklif Al
BURCUCumhuriyet Mh.mithatpaşa Cd.no:28Teklif Al
DETAYEfeler Mh.Köroğlu caddesi 1471: 75 – AYDINTeklif Al
SİLPAK DIŞ CEPHE TEMİZLİKCumhuriyet Mah. Mithatpaşa Cad. 36 İç Kapı No:1 Efeler Aydın Teklif Al
NURSA EV TEMİZLİK FİRMASIKurtuluş Mah. 2018 Sok. 3/A Aydın MerkezTeklif Al
YEŞİLLER İŞYERİ TEMİZLİK HİZMETLERİKurtuluş Mah. Kıbrıs Cad. 24/A Aydın Merkez, Aydın Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Aydın ev temizliği şirketleri nelerdir?

Aydın şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Aydın temizlik firmasını size yönlendirelim.

Aydın ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Aydın değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Aydın şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Aydın şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Aydın ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Aydın ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Aydın Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Aydın Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Aydın ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Aydın ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL