Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Aydın Temizlik

Kurum içi eğitimler ile birlikte daha deneyimli hale gelen personel kadromuz, yaşam alanlarınızı titiz bir şekilde ele alıyor ve günün sonunda sağlıklı bir şekilde teslim etmeyi başarıyor. Bunu uzunca bir süredir yapıyor ve uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. 12.000’den fazla mutlu müşteri kazandık ve sizler de dilediğiniz an müşterilerimizin arasında yerinizi alabilirsiniz.

Aydın temizlik şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza sayısız firma çıkacak ve kıyaslama şansı da elde edeceksiniz. Aydın şehrinde sunduğumuz hizmetleri aynı zamanda ülkenin tüm şehirlerinde de sunmaya devam ediyoruz. Randevularınızı cep telefonu aracılığı ile oluşturabileceğiniz gibi eğer dilerseniz online olarak da randevu alabilirsiniz. Süreci daha kolay hale getirmek adına bu tür bir yöntem belirledik ve aldığımız tepkiler de bizleri fazlasıyla memnun ediyor.

Profesyonel Kadro, Sağlıklı Yaşam Alanları

Ekibimize güveniyoruz ve az önce de söylediğimiz gibi kurum içi eğitimlerimiz ile birlikte bu ekibi çok daha üst düzey bir seviyeye taşıyoruz. Aydın temizlik ekibi ile iletişime geçerek sizler de sormak istediğiniz soruları sorabilir ve detaylı yanıtlar alabilirsiniz.

Temizlike.com bünyesinde yer alan personel kadromuz, bu işi severek ve aynı zamanda uzun yıllardır yapıyor. Her geçen gün kendini biraz daha geliştiren bu ekipten alacağınız hizmetlerden sizler de fazlasıyla memnun kalacak ve yaşam alanlarınızı daha sağlıklı bir şekilde teslim alacaksınız.

Her geçen gün daha geniş kitlelere hitap ediyor ve haritamızı da olabildiğince büyütüyoruz. Eğer Aydın şehrinde ikamet ediyor ve temizlik hizmeti almak istiyorsanız online adresimiz üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı temizlik hizmeti için en doğru adreslerden birinde yer aldığınızı da bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Aydın Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Aydın Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Aydın Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Aydın Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Aydın Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL