Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Bağlar nüfus olarak Diyarbakır’ın en kalabalık ikinci ilçesidir. Diyarbakır Bağlar tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Bağlar ev temizliği yaptırmak isteyenler  Yeniköy Mah. 1014 Sok. 3/A Bağlar, Diyarbakır adresinde yer alan Deney temizlik şirketine 04122520531 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Selahattin Eyyubi Mah. 337. Sok. 8/C Şahin Apt. K:Zemin Bağlar, Diyarbakır adresinde yer alan  LOTUS temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 04122380009 olarak sistemde kayıtlıdır, Mehmet Zeki Peker yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Diyarbakır Bağlar böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında GÖKSU böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Şeyh Şamil Mah. 500. Sok. 9 Bağlar, Diyarbakır adresine giderek ya da 05079870017 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Bağlar halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Bağcılar Mah. Urfa Yolu Mega San. Sit. Dk:H-2 Bağlar, Diyarbakır  adresinde yer alan  Divan halı yıkama şirketinden   04123233399  iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Bağlar’da kuru temizleme hizmeti veren Titiz kuru temizleme, Peyas Mah. 479 Sok. (Ptt Karşısı) Gaziler, Kayapınar, Diyarbakır  adresinde yer almaktadır. 04122526122 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Bağlar Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Bağlar Böcek İlaçlamaBağcılar Mah. 1071. Sok. 4 Bağlar, DiyarbakırTeklif Al
EKİNCİLER – Ev Temizlik ŞirketiSelahattin Eyyubi Mah. Hatboyu Cad. 432. Sok. 1 Bağlar, DiyarbakırTeklif Al
NOVA – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeSelahattin Eyyubi Mah. Green Park 2 Sit. Bağlar, DiyarbakırTeklif Al
Bağlar Halı YıkamaHuzurevleri Mah. Tekel Cad. Kayapınar 21070, DiyarbakırTeklif Al
Bağlar Kuru TemizlemeFabrika Mah. Elazığ Cad. 155 Diyarbakır Forum AVM K:Giriş Dk:29 Yenişehir Diyarbakır Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Bağlar ev temizliği şirketleri nelerdir?

Bağlar şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Bağlar temizlik firmasını size yönlendirelim.

Bağlar ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Bağlar değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Bağlar şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Bağlar şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Bağlar ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Bağlar ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bağlar Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bağlar Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bağlar ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Bağlar ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL