Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Bakırköy Temizlik

İstanbul merkez ve tüm semtlere hizmet götürmek adına çıktığımız bu yolculukta başarılı adımlar atmaya devam ediyoruz. Bakırköy temizlik ve diğer tüm semtlerde ekiplerimize ulaşabilir ve sizler de randevu alabilirsiniz. Yaşam alanlarınız ile birlikte ofislerinizi ve hatta apartmanlarınızı da sağlıklı bir seviyeye taşımak adına buradayız ve hizmet veriyoruz.

Bakırköy temizlik araması yaptığınız karşınıza çok sayıda firma çıkacaktır ve eğer dilerseniz hizmet kalitesi incelemesi ve kıyaslaması yapabilirsiniz. Biz ekibimize çok fazla güveniyoruz ve firmamızı bir adım öne taşıyan bu ekip sayesinde daha iyi yerlere geleceğimizi düşünüyoruz. Temizlike.com ailesini detaylı bir şekilde incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bize hak vereceksiniz.

Her geçen gün bir adım daha öne taşınan ve sektörün zirvesine yerleşmeyi başaran firmamız sayesinde emin olun taleplerinize daha güçlü bir şekilde yanıt veriyoruz. Ekonomik olarak da sizleri rahatsız edecek rakamlar karşınıza çıkartmıyor ve bütçelerinizi sarsmıyoruz. Bakırköy temizlik kadrosunu daha yakından tanımak ve bu kadrodan hizmet almak istediğinizde randevularınızı online olarak oluşturabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Size sunulan sayısız ayrıcalık var ve zamanı lehinize çeviriyor olmak da bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. İncelemelerinizi yaptığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bu firmaya neden güvenmeniz gerektiğini de öğreneceksiniz.

İstanbul’da ve yine bu şehrin tüm semtlerinde bizi bulabiliyor ve hizmet alabiliyorsunuz. Fark yaratan bir temizlik kalitesi ve aynı şekilde personel kalitesi de sizleri büyüleyecek ve taleplerinize doğrudan yanıt verecektir. Hemen şimdi randevu alabilir ve varsa özel taleplerinizi de ekip arkadaşlarımıza iletebilirsiniz. Çok sayıda çalışanımız ile en kısa süre içerisinde en özel temizlik hizmetini sunmaya hazırız.

Bakırköy Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Yağmur - Ev Temizlik ŞirketiZuhuratbaba Mah. İncirli Cad. 83 Bakırköy, İstanbulTeklif Al
Berk - İşyeri Temizlik HizmetiYenimahalle Mah. İstanbul Cad. Bakırköy, İstanbulTeklif Al
Gültem Çöp Nakliyat ve Ambalaj Atığı ToplamaYeşilköy Mah. Havaalanı Cad. Kargo Terminali Yanı Bakırköy, İstanbulTeklif Al
Burç – Dış Cephe YıkamaCevizlik Mah. İstanbul Cad. 21 BakırköyTeklif Al
Final – Kentsel Temizlik HizmetiAtaköy 7. 8. 9. 10. Kısım Mah. 9-10. Kısım Olimpiyat Sit. D-7/C Blok D:26 BakırköyTeklif Al
Saral Bakırköy Halı YıkamaOsmaniye Mah. Sugözü Sok. 23/A Bakırköy, İstanbulTeklif Al
DFM – Temizlikçi Bayan TeminiŞenlikköy Mah. Florya Cad. Kızıltoprak Apt. D:5 BakırköyTeklif Al
Vurallar – Villa TemizliğiYeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 14 D:3 BakırköyTeklif Al
Altaş – İnşaat SonrasıOsmaniye Mah. İsmail Erez Blv. Çolak İbrahim Sok. 6 BakırköyTeklif Al
Pakiş Bakırköy Böcek İlaçlamaZuhuratbaba Mah. İncirli Cad. Gülbahçe Sok. 1/C Bakırköy, İstanbulTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Bakırköy ev temizliği şirketleri nelerdir?

Bakırköy şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Bakırköy temizlik firmasını size yönlendirelim.

Bakırköy ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Bakırköy değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Bakırköy şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Bakırköy şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Bakırköy ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Bakırköy ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bakırköy Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bakırköy Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bakırköy ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Bakırköy ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL