Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Bala Temizlik

Temizlik çalışmalarında seviyeyi bir üst noktaya taşımak adına buradayız. Sektörü yakından tanıyan ve daha da önemlisi kendini sürekli olarak geliştiren bir ekibe tanıklık etmek isterseniz eğer sizler de hemen şimdi randevularınızı alabilirsiniz. Bala temizlik ekibi ile birlikte Ankara’da faaliyetlerimizi yürütmeye devam ediyoruz.

Yüksek rakamlar ödemeden daha kaliteli bir temizlik hizmeti alma düşüncesine sahip iseniz eğer kesinlikle en doğru adrestesiniz. Fiyat istemek için de yine temizlike.com adresini kullanabilir ve tek bir tık ile bilgi edinebilirsiniz. Bala temizlik ekibi ile tanışmak adına hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve varsa sormak istediğiniz soruları da detaylı bir şekilde iletebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı, ofislerinizi ve inşaat sonrası temizlik için ihtiyaç duyulan ilgili alanları da ekiplerimize emanet edebilir ve günün sonunda teslim alabilirsiniz. Profesyonel bir kadro ile yolumuza devam ediyor ve bu kadroyu siz değerli dostlarımız ile de tanıştırmak istiyoruz. Fark yaratan bir kalite ve temizlik hizmeti ile birlikte memnuniyetinizi kazanıyor ve yüzlerinizi güldürmeyi başarıyoruz.

Profesyonel Ekip

Kadro kalitesi konusunda bu sektörün en iyi isimleri ile çalıştığımızı ve hareket ettiğimizi düşünüyoruz. Sizleri memnun edebilmek adına buradayız ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz. Temizlike.com adresini incelediğinizde bu konuda bizler hak verecek ve aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Kaliteye değer veren ve bu kaliteyi bir adım daha öne taşımak adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapan firmamız, deneyim sahibi bir ekip ile hareket ediyor ve yüzlerinizi güldürmeyi başarıyor. Temizlik çalışmalarında buna ihtiyacınız olduğunu düşünüyor ve her dönem olduğu gibi yeni dönemde de bu ihtiyaçlara hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz.

Bala Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Bala Böcek İlaçlamaŞehit Cengiz Karaca Mah. Sokullu Mehmet Paşa Cad. 186/B Çankaya, AnkaraTeklif Al
Oben – Ev Temizlik ŞirketiBayraktar Mah. Vedat Dolakay Cad. 62 Dk:4 Gaziosmanpaşa, Çankaya, AnkaraTeklif Al
Yöney – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeGaziosmanpaşa Mah. Boğaz Sok. 4/A Kavaklıdere, Çankaya, AnkaraTeklif Al
Uzman Jet - Gündelikçi KadınlarEti Mah. Toros Sok. 27 Çankaya, AnkaraTeklif Al
Bala Halı Yıkama19 Mayıs Mah. Alacalı Cad. 47 Keçiören, AnkaraTeklif Al
Bala Kuru TemizlemeAşağı Öveçler Mah. Kabil Cad. 28/B Çankaya, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Bala ev temizliği şirketleri nelerdir?

Bala şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Bala temizlik firmasını size yönlendirelim.

Bala ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Bala değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Bala şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Bala şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Bala ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Bala ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bala Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bala Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bala ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Bala ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL