Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Balçova Temizlik

Temizlik hizmeti almak istediğinizde artık birçoklarınız dijital dünyayı kullanıyor ve araştırmalarını da yine online olarak yapmayı tercih ediyorsunuz. Balçova temizlik ekibine de online olarak ulaşabiliyor ve randevularınızı kolayca oluşturabiliyorsunuz. Taleplerinize çok daha hızlı bir şekilde yanıt vermek adına buradayız ve temizlike.com adresini detaylı bir şekilde incelediğinizde ne demek istediğimizi sizler de çok daha iyi anlayacaksınız.

Balçova temizlik ekibinde yer alan isimler, bu sektörü yakından tanıyan ve daha da önemlisi kendini sürekli olarak geliştirmeyi başaran özel kimselerdir. Özellikle belirtmek isteriz ki bu kadro, kurum içi eğitimler ile de fark yaratıyor ve varsa eksiklerini en hızlı şekilde kapatıyorlar. Sizleri memnun etmek ve yüzünüzü güldürmek adına buradayız ve bunu en doğru şekilde yerine getiriyoruz.

Ev Temizliği

Yaşam alanlarınızı daha sağlıklı kılabilmek adına mücadele veren bir ekipten söz ediyoruz. Balçova temizlik ekibi bu konuda fazlasıyla bilinçli hareket ediyor ve herhangi bir şekilde kimyasal kullanmadan yaşam alanlarınızı baştan yaratıyor.

Ofis Temizliği

Çalışma alanlarınızda motivasyonu arttıracak bazı hamlelere ihtiyacınız varsa eğer sizler de Balçova temizlik ekibi ile irtibat kurabilir ve temizlik hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel temizlik çalışmalarını çok daha uygun rakamlar eşliğinde sizlere sunuyor ve memnuniyetinizi bir adım daha öne taşıyoruz. Sizler de dilediğiniz zaman taleplerinizi iletebilir ve bu aileye katılım sağlayabilirsiniz.

Yalnızca ev ve ofis temizliğinde değil, inşaat sonrası temizlik ve bina temizliği gibi hizmet türleri de mevcuttur. Web sitemizi incelediğinizde konunun detaylarına daha kısa süre içerisinde erişim sağlayabilecek ve bu konudaki soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulmuş olacaksınız. Dilerseniz personel kadromuza cep telefonu aracılığı ile de erişim sağlayabilirsiniz.

Balçova Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Balçova Böcek İlaçlamaEğitim Mah. Şehit Kamil Özdemir Sok. 27 Balçova, İzmir2322774777
Savaş Can – Ev Temizlik ŞirketiEğitim Mah. Şehit Kamil Özdemir Sok., Balçova, İzmir2322788484
İdim – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeOnur Mah. Dalya Sok. 51/A Balçova, İzmir2322248800
Nisan - Temizlikçi Personel TeminiOnur Mah. Manolya Sok. 33/A Balçova, İzmir2322788008
Balçova Halı YıkamaFevzi Çakmak Mah. Yeşil Camii Sok. 33/A Balçova, İzmir2322775516
Balçova Kuru TemizlemeKorutürk Mah. Zeytin Sok. 5/A Balçova, İzmir2322791123
SIKÇA SORULAN SORULAR

Balçova ev temizliği şirketleri nelerdir?

Balçova şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Balçova temizlik firmasını size yönlendirelim.

Balçova ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Balçova değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Balçova şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Balçova şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Balçova ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Balçova ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Balçova Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Balçova Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Balçova ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Balçova ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL