Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Balıkesir Temizlik

Temizlik hizmeti almadan önce bir firmanın çalışan kadrosunu ve kurumsallık derecesini tespit etmenizi ve incelemenizi tavsiye ediyoruz. Ne yazık ki sektör her geçen gün yeni firmalar ile dolup taşıyor ancak hizmet kalitesinde herhangi bir artış gözlemlenmiyor. Balıkesir temizlik ekibi olarak temizlike.com bünyesinde hizmet veriyor ve bu işi çok daha profesyonel bir şekilde yerine getirmeyi tercih ediyoruz.

Taleplerinize doğrudan yanıt verebilmek ve yaşam alanlarınızın yanı sıra ofis ve inşaat sonrası temizlik gibi çalışmalar ile de karşınıza çıkıyoruz. Balıkesir temizlik şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza çıkacak olan birçok firmadan daha iyi durumdayız ve kalabalık personel kadromuz sayesinde bu çalışmaları gün içerisinde tamamlamış oluyoruz.

Balıkesir temizlik ekibi, deneyim sahibi isimlerden oluşuyor ve bu isimler sayesinde sektörde herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşamıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurlardan bir tanesidir ve bunu elde etmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz.

Kurum içi Eğitimler Devam Ediyor!

Bir temizlik firması düşünün ki kendini ve ekibini geliştirmek için hız kesmeden eğitimlerine devam ediyor. Firma olarak bu konuda fazlasıyla hassas bir tavır sergiliyoruz ve zaten çalışmalarımızı incelerseniz bunu sizler de daha net bir şekilde fark etmiş olacaksınız.

Balıkesir temizlik ekibi, hali hazırda kurum içi eğitimler almaya devam ediyor ve yaşadığımız sorunları ya da var olan eksikleri de bu eğitimler sayesinde kısa süre içerisinde kapatıyoruz. Sizlere daha kaliteli ve daha profesyonel bir temizlik hizmeti sunabilmek adına buradayız ve bu konuda fazlasıyla başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Diğer tüm detaylar için hemen şimdi iletişime geçebilir ve sorularınızı doğrudan sorabilirsiniz.

Balıkesir Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
ÖrslerCengiz Topel Cadddesi No: 167-A Altıeylül / BALIKESİRTeklif Al
ÖzenPlevne Mahallesi Beyoğlu Caddesi No: 44/4 Altıeylül BalıkesirTeklif Al
Kurtdereli İşyeri TemizlikAtatepe Sanayi Sitesi Karesi / BalıkesirTeklif Al
Nisa Ev Temizlik ŞirketiHisariçi Mahallesi Turan Cad. No:48/A Şube:Plevne Mah. Karesi Cad. No:18 Altıeylül / Merkez / Balıkesir Teklif Al
Titiz Bina TemizliğiBahçelievler mah. 330.sok. no:8 Altıeylül/BalıkesirTeklif Al
GülerYüz Temizlik Balıkesir2.Gündoğan Mahallesi 182.Sokak No:3 / Merkez / BalıkesirTeklif Al
Ay TemizlikEski Kuyumcular mah. Atalar Cad. 26/6 Karesi / Merkez / KARESİ / BalıkesirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Balıkesir ev temizliği şirketleri nelerdir?

Balıkesir şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Balıkesir temizlik firmasını size yönlendirelim.

Balıkesir ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Balıkesir değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Balıkesir şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Balıkesir şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Balıkesir ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Balıkesir ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Balıkesir Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Balıkesir Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Balıkesir ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Balıkesir ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL