Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Başakşehir Temizlik

İstanbul iline hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. Bulunduğumuz sektörün en iyisi konumunda olmak ve zirvedeki yerimizi korumak gerçekten çok zor. Bunun için nasıl bir sorumluluk almamız gerektiğini de çok ama çok iyi biliyoruz. Başakşehir temizlik kadrosu, kurum içi eğitim desteği ile birlikte müşteri ilişkilerinde bir adım daha öne taşınıyor ve bunun yanı sıra nasıl daha profesyonel bir temizlik hizmeti sunabileceklerini de öğreniyorlar.

Başakşehir temizlik hizmetleri incelemesi yaptığınızda rakamların da diğer firmalara kıyasla çok daha uygun olduğunu göreceksiniz. Bizi bir adım öne taşıyan ve tercih edilir kılan en önemli unsurlardan bir tanesi de kesinlikle budur ve fiyatlarımızı olabildiğince düşürmeye özen gösteriyoruz.

Başakşehir temizlik araması yaparsanız eğer bir kıyasta bulunabilir ve diğer firmalara göre ne durumda olduğumuzu ya da ne tür bir hizmet çalışması içerisinde olduğumuzu sizler de tespit edebilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

Bu konuda garanti verebiliriz ve zaten araştırmalarınızı yaptığınızda bu gerçeği sizler de kendi gözleriniz ile görmüş olacaksınız. Başakşehir temizlik hizmetleri için bir servet ödemek durumunda değilsiniz ve zaten bunu bizler de istemeyiz. Daha ekonomik ve daha mütevazı rakamlar ile sunduğumuz temizlik hizmetleri için hemen şimdi dijital randevu talebi oluşturabilir ve bu ailedeki yerinizi bir an önce alabilirsiniz.

Fark yaratan bir temizlik kalitesinden bahsediyoruz ve müşterilerinin taleplerine kayıtsız kalmayan bir yönetici ve personel kadrosu ile hizmet veriyoruz. Detaylı bilgi almak isterseniz eğer temizlike.com adresini inceleyebilir ya da dilerseniz ofislerimizi ziyaret ederek de soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Bu konuda sizleri kesinlikle mağdur etmiyor ve cevapsız bırakmıyoruz.

Başakşehir Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
A grup Başakşehir Böcek İlaçlamaGüvercintepe Mah. Ahmet Yasevi Cad. Karayel Sok. 8 BaşakşehirTeklif Al
Oskar Grup- Başakşehir Ev TemizliğiBahçeşehir 2. Kısım Mah. Boğazköy Cad. 50/C Mavi Kardelen Sit. C Blok D:1 BaşakşehirTeklif Al
En Grup – Başakşehir İşyeri Temizlik Hizmetleriİkitelli OSB Mah. İkitelli OSB 2. Ada B Blok BaşakşehirTeklif Al
GGA – Dış Cephe YıkamaBaşak Mah. Ertuğrul Gazi Cad. 49 Uğur İş Mrk. BaşakşehirTeklif Al
End Group – Başakşehir Temizlikçi Bayan TeminiBahçeşehir 2. Kısım Mah. İleriçağ Sit. BaşakşehirTeklif Al
Heryer Temiz – Gündelikçi KadınlarBaşak Mah. Yunus Emre Cad. 4. Etap Blok 39 D:3 BaşakşehirTeklif Al
Baştem – Koltuk Yıkamaİkitelli OSB Mah. Hürriyet Blv. 70 A Blok K:3 D:29 BaşakşehirTeklif Al
BMS - Hasar Sonrası Temizlik HizmetleriBaşakşehir Mah. Atatürk Blv. 58 İkitelli OSB Altay İş Mrk. Başakşehir, İstanbulTeklif Al
Yıldız - Başakşehir Halı YıkamaZiyagökalp Mah. Akkız Sok. 20 Başakşehir 34490, İstanbulTeklif Al
A1 - Başakşehir Böcek İlaçlamaİkitelli OSB Mah. Bedrettin Dalan Blv. 139 Aykosan San. Sit. 4 Lü B Blok K:1 BaşakşehirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Başakşehir ev temizliği şirketleri nelerdir?

Başakşehir şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Başakşehir temizlik firmasını size yönlendirelim.

Başakşehir ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Başakşehir değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Başakşehir şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Başakşehir şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Başakşehir ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Başakşehir ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Başakşehir Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Başakşehir Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Başakşehir ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Başakşehir ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL