Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Batman Temizlik

Ülkenin dört bir yanına temizlik hizmeti götürmek gibi bir hedefimiz vardı ve temizlike.com adresi ile birlikte bunu online olarak olduğu gibi reel dünyada da başarmış durumdayız. Batman temizlik hizmetleri ve yine ülkenin tüm şehirlerinde devam eden çalışmalarımızı sizler de online olarak inceleyebiliyor ve dilerseniz online olarak da randevu alabiliyorsunuz. Sadece 4 adımda sizler de hizmet alabilecek ve taleplerinizi doğrudan oluşturabileceksiniz.

Batman temizlik ekibimiz sizlere birçok farklı konuda yardımcı olacak ve randevu öncesinde merak ettiğiniz detaylara da yanıt verecektir. Bu konuda kendimize güveniyoruz ve alanında uzman bir ekip ile hareket ettiğimizi de hatırlatmak isteriz. Hemen şimdi iletişime geçebilir ve almak istediğiniz temizlik hizmeti konusunda bizleri bilgilendirebilirsiniz.

Batman temizlik ile birlikte az önce de ifade ettiğimiz gibi ülkenin 81 ilinde ofislerimiz bulunuyor ve hangi şehirde iseniz tek bir tık ile hizmet alabiliyorsunuz. Yalnızca boş ev temizliği değil, inşaat sonrası, bina ve ofis temizliği gibi alternatif kategorilerde de hizmet alabileceksiniz. Deneyim sahibi personel kadromuz sayesinde sizlere daha sağlıklı alanlar teslim ediyor ve daha da önemlisi bunu en ekonomik rakamlar ile yerine getiriyoruz.

Uygun Fiyatlar!

Bu detay birçoklarınız için olduğu gibi bizim için de önemli. İnsanların Batman temizlik hizmeti almak için servet ödemelerine razı gelmiyoruz. Fiyat kıyaslaması yaparsanız eğer sizler de en uygun rakamlara sahip olduğumuzu net bir şekilde göreceksiniz.

Bu alanda en iyi isimler ile çalışıyor ve bu isimler ile tanışmanıza fırsat sunuyoruz. Hemen şimdi iletişime geçebilir ve firma hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara daha sağlıklı ve daha hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

Batman Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Batmanda Halı YıkamaGap mahallesi Kinem Parkı Yanı BATMAN MERKEZTeklif Al
Batman Koltuk YıkamaMeydan Mahallesi, Mehmet Sincar Cd. No:2, 720 50 Teklif Al
Akdaş Ev Temizlik ŞirketiGap Mah, 2510. Sk. no6, 72070 Teklif Al
Lale Temizlikçi Kadın FirmasıPınarbaşı Mah. Hamidiler Cad.
2211. Sk. No: 18
Teklif Al
Eser Büro İşyeri Ofis temizliğiKültür mah. 2233. sokak no:5Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Batman ev temizliği şirketleri nelerdir?

Batman şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Batman temizlik firmasını size yönlendirelim.

Batman ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Batman değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Batman şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Batman şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Batman ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Batman ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Batman Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Batman Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Batman ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Batman ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL