Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Battalgazi nüfus olarak Malatya’nın en kalabalık 2. ilçesidir. Malatya Battalgazi tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Battalgazi ev temizliği yaptırmak isteyenler  Kavaklıbağ Mah. Halep Cad. Ömer Koreş İşh. K:1 D:3 Battalgazi, Malatya adresinde yer alan AKDENİZ temizlik şirketine 05306905083 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler İzzetiye Mah. İkbal Sok. 1 Yasin Apt. D:8 Battalgazi, Malatya adresinde yer alan  ELİT PROFESYONEL temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 05320533723 olarak sistemde kayıtlıdır, Çağlar Efe yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Malatya Battalgazi böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında TARBİL böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. İsmetiye Mah. Niyazi Mısri Cad. Sütçü İmam Sok. 4 Danışmanlar İş Mrk. K:2 D:8 Battalgazi, Malatya adresine giderek ya da 04223240900  telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Battalgazi halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Battalgazi Mah. Fatih Cad. 8 Battalgazi, Malatya adresinde yer alan  ROYAL  halı yıkama şirketinden   04223112044 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Battalgazi’de kuru temizleme hizmeti veren Fistan kuru temizleme, İzzetiye Mah. Şehit Servet Aktaş Cad. 22 Battalgazi, Malatya adresinde yer almaktadır. 04223218147 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Battalgazi Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Battalgazi Böcek İlaçlamaDabakhane Mah. Bebek Sok. 11 Ayhan İşh. D:5 Battalgazi, MalatyaTeklif Al
ATEŞOĞLU – Ev Temizlik ŞirketiNuriye Mah. Mimarsinan Cad. 91/B Battalgazi, MalatyaTeklif Al
HAS – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeKavaklıbağ Mah. Hasır 1. Sok. 2 Biser İş Mrk. Battalgazi, MalatyaTeklif Al
TUSA - Dış Cephe Yıkamaİsmetiye Mah. Bölük Emin Sok. 25 Yaşar Kardeşler İş Mrk. K:2 Battalgazi, MalatyaTeklif Al
Battalgazi Halı YıkamaK.Mustafa Paşa Mah. Mücelli Cad. İpekçi Sok. 1/B Battalgazi, MalatyaTeklif Al
Battalgazi Kuru TemizlemePaşaköşkü Mah. Akbay Cad. 38 Eser Apt. K:Zemiin Battalgazi, MalatyaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Battalgazi ev temizliği şirketleri nelerdir?

Battalgazi şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Battalgazi temizlik firmasını size yönlendirelim.

Battalgazi ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Battalgazi değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Battalgazi şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Battalgazi şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Battalgazi ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Battalgazi ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Battalgazi Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Battalgazi Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Battalgazi ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Battalgazi ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL