Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


81 ilde hizmet veren temizlike.com firması, Bayburt temizlik hizmetleri ile de çalışmalarına devam ediyor. Kalabalık bir personel kadrosu ile çıktığımız bu yolda ekip çalışanlarımızı kurum içi eğitimler ile birlikte daha donanımlı hale getiriyoruz. Sunduğumuz kaliteli temizlik hizmetlerinde sizlerin memnuniyeti bizim için en önemli unsurlardan bir tanesidir ve bu konuda ekstra çaba gösterdiğimizi de hatırlatmak isteriz.

Bayburt temizlik çalışmaları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz eğer firma yetkili isimleri ile görüşebilir ve detaylı yanıtlar alabilirsiniz. Online randevu sisteminin devreye girdiğini de hatırlatmak isteriz ve bu yazımızda sizlere randevu sisteminden bahsetmek istiyoruz.

Şehir Seç: İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız online temizlik randevu başvurularında öncelikli olarak şehir seçmeniz gerekiyor. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi 81 ilde hizmet veriyoruz ve bize online olarak dilediğiniz adresten ulaşabiliyorsunuz. Bulunduğunuz şehri seçtikten hemen sonra diğer adıma geçiş yapabilirsiniz.

Hizmet Seç: Bu buton ile birlikte firmamızdan almak istediğiniz hizmet türünü belirliyorsunuz. Ev temizliği, boş bina temizliği, inşaat sonrası temizlik ve ofis temizliği gibi hizmet türleri arasından sizler de seçimlerinizi tek bir tık ile yapabilirsiniz.

Ön Ödeme Yok: Bayburt temizlik hizmetinin ve yine tüm şehirlere sunduğumuz hizmetin en güzel ve en dikkat çekici yönü ise kesinlikle budur. Herhangi bir şekilde ön ödeme talep etmiyor ve sizleri bu konuda mağdur etmemeye gayret gösteriyoruz.

Son adımda ise onay ekranı karşınıza çıkıyor ve sizler de süreci tamamlamış oluyorsunuz. Taleplerinize bu denli hızlı yanıt veriyor olmak emin olun bizleri de fazlasıyla memnun ediyor ve aldığımız yorumlar da fazlasıyla olumlu görünüyor. Dilediğiniz an randevu alabilir ve firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

Bayburt Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Bayburt Böcek İlaçlamaLalapaşa Mah. Çaykara Cad. Ata İş Mrk. K:3 D:9 Yakutiye, ErzurumTeklif Al
HNG – Ev Temizlik ŞirketiYalı Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. 201 Trabzon Merkez, TrabzonTeklif Al
Bayburt Halı YıkamaGençosman Mah. Turgut Özal Blv. 22 Bayburt Merkez, BayburtTeklif Al
Bayburt Kuru TemizlemeKadızade Mah. Fabrika Sok. 17 Bayburt Merkez, BayburtTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Bayburt ev temizliği şirketleri nelerdir?

Bayburt şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Bayburt temizlik firmasını size yönlendirelim.

Bayburt ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Bayburt değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Bayburt şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Bayburt şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Bayburt ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Bayburt ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bayburt Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bayburt Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bayburt ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Bayburt ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL