Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Bayındır Temizlik

İzmir ve ilçelerine temizlik hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bayındır temizlik ekibimizin yanı sıra tüm ilçelerde görev alacak kalabalık bir kadroya sahibiz. Sizlere daha iyisini sunabilmek ve bunu uygun rakamlar ile yerine getirebilmek adına buradayız. Sektöre karşı büyük bir ön yargı durumu söz konusu ve bizler ortaya koyduğumuz çalışmalar neticesinde bu ön yargıyı ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.

Bayındır temizlik ailesinden sizler de hizmet alabilir ve yaşam alanlarınızı daha özel kılabilirsiniz. Servet ödeyeceğiniz bir çalışmadan bahsetmiyoruz ve tam aksine ekonomik rakamlar ile birlikte beklentilerinize rakamsal olarak da yanıt alacaksınız. Diğer tüm detayları personel kadromuzdan öğrenebilir ya da temizlike.com adresini de inceleyebilirsiniz.

Bayındır temizlik çalışmalarına dair birçok farklı detayı bu adreste paylaşmaya devam ediyor ve soru işaretlerini de ortadan kaldırıyoruz. İzmir ve tüm ilçelerde kalabalık bir kadro ile hizmetinizdeyiz ve ne zaman isterseniz firmamıza ulaşabiliyorsunuz. Beklentilerinize birçok konuda yanıt vermek ve yaşam alanlarınızı daha sağlıklı kılmak adına elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz.

Ekonomik rakamlar ile hizmet alabileceğiniz ender firmalardan bir tanesiyiz ve temizlike.com ailesi olarak her daim burada olacağız. Ev temizliğinin yanı sıra ofis temizliği hizmeti de sunuyor ve bu yelpazeyi her geçen gün biraz daha genişletiyoruz.

Sormak istedikleriniz varsa sizleri ofislerimizde misafir edebiliriz ya da personelimizi arayarak da iletişime geçebilirsiniz. Her geçen gün biraz daha büyüyen ve gelişme kaydeden firmamız, siz değerli dostları ile birlikte kocaman bir aileye dönüştü. Bu aileye yeni katılacak olan misafirlerimizi de büyük bir sabırsızlık ile bekliyor olacağız. Diğer tüm detayları da web sitemizde paylaştık ve sorularınıza yanıt vermeye devam ediyoruz.

Bayındır Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Bayındır Böcek İlaçlamaAtatürk Mah. Ayhan Gülcüoğlu Cad. 26 Tire, İzmirTeklif Al
Gül – Ev Temizlik ŞirketiBahriye Üçok Mah. 1836 Sok. 2 D:1-A Karşıyaka, İzmirTeklif Al
Hülyam – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeDonanmacı Mah. 1729. Sok. 21/B Karşıyaka, İzmirTeklif Al
Penguen - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriAlaybey Mah. 1677 Sok. 6/A Karşıyaka, İzmirTeklif Al
Bayındır Halı YıkamaDemircilik Mah. Mehmet Akif Cad. 1/D Bayındır, İzmirTeklif Al
Bayındır Kuru TemizlemeCumhuriyet Mah. İbn-i Melek Cad. 16 Tire, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Bayındır ev temizliği şirketleri nelerdir?

Bayındır şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Bayındır temizlik firmasını size yönlendirelim.

Bayındır ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Bayındır değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Bayındır şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Bayındır şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Bayındır ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Bayındır ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bayındır Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bayındır Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bayındır ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Bayındır ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL