Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Beşiktaş Temizlik Firmaları

Profesyonel temizlik çalışmaları için hizmet alabileceğiniz sayısız firma var. Rağbet gören bir sektör ve bu da firma sayısının artmasına neden oluyor. Beşiktaş temizlik firmaları incelemesi yaptığımızda bu işi gerçekten kusursuz bir şekilde yapan deneyim sahibi adreslere de rastlayabiliyoruz. Sizler de dilerseniz dijital dünya aracılığı ile aramalarınızı yapabilir ve firmalara erişim sağlayabilirsiniz.

Kalabalık bir kadro ile çalışmalarına devam eden firmalar, birçok farklı kategoride hizmet sunuyor ve insanların taleplerine yanıt vermeye devam ediyorlar. Yazımızın sonunda bir tavsiyede bulunacağız ve eğer dilerseniz doğrudan o firmaya ulaşabilir ve sizler de hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Beşiktaş’ta Hizmet Veren Profesyonel Temizlik Şirketleri

Şehrin en kalabalık ve hareketli semtlerinden biri olan Beşiktaş, birçok farklı temizlik firmasına da en iyi şekilde ev sahipliği yapıyor. Beşiktaş temizlik firmaları araması ile birlikte sizler de bu adreslere ulaşabilir ve eğer dilerseniz taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz. Sektörün en iyilerine ulaşmak çok kolay ve profesyonel isimler de bir adım öne çıkıyor.

Bu semtte hizmet veren ve aynı zamanda uygun fiyatlar ile göz dolduran firmalardan birini az sonra sizinle de tanıştıracağız. Uzun süredir bu sektörde yer alıyorlar ve binlerce insana hitap etmeyi de başarıyorlar. Ev temizliği, bina temizliği, ofis temizliği ve inşaat sonrası temizlik gibi farklı kategorilerde hizmet verdiklerini de hatırlatmak isteriz ve incelemelerinizi yaptığınızda bunu sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz.

www.temizlike.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır ve firma, yaptığı çalışmalar hakkında yine bu adres üzerinden daha detaylı bilgiler sunmayı tercih ediyor. Sektörün en köklü firmalarından bir tanesi ve bu işi gerçekten iyi yaptıklarını düşünüyoruz. Farklı kategorilerde temizlik hizmeti sunan ve bunu en uygun rakamlar eşliğinde karşınıza çıkartan adres, sizleri de tatmin etmeyi başaracaktır diye düşünüyoruz.

Beşiktaş temizlik firmaları şeklinde bir arama yaptığınızda da yine ilk olarak bu adres karşınıza çıkacak ve hizmet alan insanların yorumlarını da detaylı bir şekilde görüntüleme şansı elde edeceksiniz. Dip köşe temizlik için sizler de harekete geçebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Beşiktaş ev temizliği şirketleri nelerdir?

Beşiktaş şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Beşiktaş temizlik firmasını size yönlendirelim.

Beşiktaş ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Beşiktaş değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Beşiktaş şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Beşiktaş şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Beşiktaş ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Beşiktaş ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Beşiktaş Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Beşiktaş Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Beşiktaş ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Beşiktaş ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL