Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Beydağ Temizlik

Türkiye’nin temizlikçisi olarak nitelendirdiğimiz firmamız, Beydağ temizlik ekibinin yanı sıra artık tüm şehirlerde ve ilçelerde çalışmalarını başlatmış durumda ve kısa süre içerisinde kalabalık bir kitleye ulaştığımızı da belirtmek isteriz. İzmir de en az İstanbul ve diğer şehirlerimiz kadar önem arz ediyor ve bu şehirde sunduğumuz hizmetleri daha fazla insana ulaştırmayı hedefliyoruz.

Beydağ temizlik ekibini harekete geçirmek bir hayli kolay ve bunun için sizle de Temizlike.com adresini kullanabilirsiniz. Bu adres üzerinden online olarak işlem yapabiliyor ve randevu taleplerinizi de doğrudan iletiyorsunuz. Hizmet türü detaylarını da yine online olarak inceleme şansına sahipsiniz ve aynı şekilde ekip seçimi de yapabiliyorsunuz.

Amacımız, temizlik hizmetlerini daha vizyonlu ve daha deneyim dolu bir süreç ile karşınıza çıkarmak ve bunu başardığımızı düşünüyoruz. İncelemelerinizi ve kıyaslamalarınızı yaptığınızda bu konuda ne kadar iddialı ve özenli olduğumuzu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Beydağ temizlik hizmetleri için hemen şimdi adımlarınızı atabilirsiniz.

Ekonomik Rakamlar

Fiyat isteyebileceğiniz bir web sitesi var ve bu sayede herhangi bir sürpriz ile de karşı karşıya gelmeyeceksiniz. Amacımız, ekonomik rakamlar ile yüzlerinizi güldürebilmek ev bütçelerinizi sarsmamaktır. Her konuda olduğu gibi fiyatlar konusunda da daha mütevazı davranıyor ve elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz.

Beydağ temizlik ekibinden alacağınız hizmetin karşılığında servet ödemek durumunda değilsiniz. Kendimize güvendiğimiz konulardan bir tanesi de kesinlikle budur. Sektördeki diğer firmalar ne yazık ki yüksek rakamlar ile can sıkıcı bir tavır sergileyebiliyor ve insanlar da bu sektöre karşı büyük bir ön yargı besliyorlar. Bizimle tanıştığınızda ön yargılarınızın kısa süre içerisinde ortadan kalkacağına söz veriyoruz.

Beydağ Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Beydağ Böcek İlaçlamaKemalpaşa Mah. 7087. Sok. 15/18 İztim İş Mrk. Bornova, İzmirTeklif Al
Pasifik – Ev Temizlik ŞirketiYalı Mah. 6440/5. Sok. 15 Kartal Apt. Dk:8 Karşıyaka, İzmirTeklif Al
Beydağ Halı YıkamaCumhuriyet Mah. Bahri Üçok Cad. 33 Beydağ, İzmirTeklif Al
Beydağ Kuru TemizlemeEsenyali Mah. İnönü Cad. 575 Karabağlar, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Beydağ ev temizliği şirketleri nelerdir?

Beydağ şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Beydağ temizlik firmasını size yönlendirelim.

Beydağ ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Beydağ değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Beydağ şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Beydağ şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Beydağ ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Beydağ ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Beydağ Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Beydağ Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Beydağ ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Beydağ ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL