Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Beypazarı Temizlik

Ofisleriniz, günün büyük bir kısmını geçirdiğiniz çalışma alanlarınızdır ve bu alanların düzenli olarak temizlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Temizlik çalışmaları için yeterli zamanı ayıramıyor ya da fiziksel olarak kendinizi iyi hissetmiyorsanız hiç tereddüt etmeden Beypazarı temizlik ekibinden yardım alabilir ve çalışma alanlarınızı kusursuz bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Beypazarı temizlik kadrosu alanında en iyi isimlerden oluşuyor ve taleplerinize doğrudan yanıt almanıza fırsat sağlıyor. Hemen şimdi bu kadroya göz atabilir ve sizler de incelemelerinizi detaylı bir şekilde yapabilirsiniz. Ankara’da aktif olarak çalışmalarımızı yürütüyor ve ofisleriniz ile birlikte yaşam alanlarınızı da ele alıyoruz.

Sizler için en uygun tarihi belirleyebiliriz ve zaten günün sonunda temizlik hizmetleri tamamlanmış olacaktır. Zamanı lehinize çevirmek adına buradayız ve herhangi bir şekilde sorun yaşatmayacağımızın sözünü de veriyoruz. Ekip arkadaşlarımızı ve firmamızı detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer temizlike.com adresini kullanabilirsiniz ve bu adres aracılığı ile sizler de bilgi edinebileceksiniz.

Beypazarı temizlik hizmetleri ile birlikte yalnızca ofislerinizi değil, yaşam alanlarınızı da ele alıyor ve doğrudan kusursuz alanlar yaratıyoruz. Sormak istedikleriniz ya da bilgi almak istediğiniz konular varsa ekip arkadaşlarımızı dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

Temizlike.com üzerinden işlem yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Randevularınızı da yine bu adres aracılığı ile alabiliyorsunuz ve emin olun daha hızlı iletişim sağlıyoruz. Kalite kadar zaman da bizim için büyük önem arz ediyor ve bu detayı sizinle de paylaşmaya gayret gösteriyoruz.

Beypazarı temizlik kadrosu ile birlikte buradayız ve ailemize katılmak istediğiniz her an sizlere kapılarımızı açıyoruz. Profesyonel temizlik hizmetleri ve çok daha fazlası için hemen şimdi taleplerinizi iletebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Beypazarı Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Beypazarı Böcek İlaçlamaAşağı Öveçler Mah. 1292 Sok. 2 Çankaya, Ankara3124791052
AS Ev Temizlik ŞirketiKorkutreis Mah. Cihan Sok. 33/7 Çankaya, Ankara3122313437
Büşra – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeEti Mah. Toros Sok. 31 Fazıloğlu İş Mrk. D:12 Çankaya, Ankara3122323488
- Dış Cephe Yıkama
Başarı Tutkum - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriSancak Mah. 509. Cad. 4 D:1 Çankaya, Ankara3122221237
- Gündelikçi Kadınlar
DM - Temizlikçi Personel TeminiYukarı Öveçler Mah. 1274 Sok. 4/A Çankaya, Ankara3124738355
Beypazarı Halı YıkamaAyvaşık Mah. 4. Cad. 75 Marangozlar San. Sit. Beypazarı, Ankara3127626600
Beypazarı Kuru TemizlemeHacıkara Mah. Şehit Ümit Bölükoğlu Cad. 14 Pazar Yeri Dükkanları Beypazarı, Ankara3127634100Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Beypazarı Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Beypazarı Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Beypazarı Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Beypazarı Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Beypazarı Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL