Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Beypazarı Temizlik

Ofisleriniz, günün büyük bir kısmını geçirdiğiniz çalışma alanlarınızdır ve bu alanların düzenli olarak temizlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Temizlik çalışmaları için yeterli zamanı ayıramıyor ya da fiziksel olarak kendinizi iyi hissetmiyorsanız hiç tereddüt etmeden Beypazarı temizlik ekibinden yardım alabilir ve çalışma alanlarınızı kusursuz bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Beypazarı temizlik kadrosu alanında en iyi isimlerden oluşuyor ve taleplerinize doğrudan yanıt almanıza fırsat sağlıyor. Hemen şimdi bu kadroya göz atabilir ve sizler de incelemelerinizi detaylı bir şekilde yapabilirsiniz. Ankara’da aktif olarak çalışmalarımızı yürütüyor ve ofisleriniz ile birlikte yaşam alanlarınızı da ele alıyoruz.

Sizler için en uygun tarihi belirleyebiliriz ve zaten günün sonunda temizlik hizmetleri tamamlanmış olacaktır. Zamanı lehinize çevirmek adına buradayız ve herhangi bir şekilde sorun yaşatmayacağımızın sözünü de veriyoruz. Ekip arkadaşlarımızı ve firmamızı detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer temizlike.com adresini kullanabilirsiniz ve bu adres aracılığı ile sizler de bilgi edinebileceksiniz.

Beypazarı temizlik hizmetleri ile birlikte yalnızca ofislerinizi değil, yaşam alanlarınızı da ele alıyor ve doğrudan kusursuz alanlar yaratıyoruz. Sormak istedikleriniz ya da bilgi almak istediğiniz konular varsa ekip arkadaşlarımızı dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

Temizlike.com üzerinden işlem yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Randevularınızı da yine bu adres aracılığı ile alabiliyorsunuz ve emin olun daha hızlı iletişim sağlıyoruz. Kalite kadar zaman da bizim için büyük önem arz ediyor ve bu detayı sizinle de paylaşmaya gayret gösteriyoruz.

Beypazarı temizlik kadrosu ile birlikte buradayız ve ailemize katılmak istediğiniz her an sizlere kapılarımızı açıyoruz. Profesyonel temizlik hizmetleri ve çok daha fazlası için hemen şimdi taleplerinizi iletebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Beypazarı Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Beypazarı Böcek İlaçlamaAşağı Öveçler Mah. 1292 Sok. 2 Çankaya, AnkaraTeklif Al
AS Ev Temizlik ŞirketiKorkutreis Mah. Cihan Sok. 33/7 Çankaya, AnkaraTeklif Al
Büşra – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeEti Mah. Toros Sok. 31 Fazıloğlu İş Mrk. D:12 Çankaya, AnkaraTeklif Al
- Dış Cephe YıkamaTeklif Al
Başarı Tutkum - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriSancak Mah. 509. Cad. 4 D:1 Çankaya, AnkaraTeklif Al
- Gündelikçi KadınlarTeklif Al
DM - Temizlikçi Personel TeminiYukarı Öveçler Mah. 1274 Sok. 4/A Çankaya, AnkaraTeklif Al
Beypazarı Halı YıkamaAyvaşık Mah. 4. Cad. 75 Marangozlar San. Sit. Beypazarı, AnkaraTeklif Al
Beypazarı Kuru TemizlemeHacıkara Mah. Şehit Ümit Bölükoğlu Cad. 14 Pazar Yeri Dükkanları Beypazarı, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Beypazarı ev temizliği şirketleri nelerdir?

Beypazarı şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Beypazarı temizlik firmasını size yönlendirelim.

Beypazarı ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Beypazarı değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Beypazarı şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Beypazarı şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Beypazarı ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Beypazarı ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Beypazarı Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Beypazarı Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Beypazarı ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Beypazarı ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL