Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Sağlıklı bir yaşam alanında vakit geçirmek, insanlık için en önemli unsurlardan bir tanesidir ve bunun için de düzenli olarak temizlik yapmanız gerekiyor. Aksi bir durumda ne yazık ki sağlığınız tehlikeye girecek ve birçok farklı sorun ile karşı karşıya geleceksiniz. Bilecik temizlik araması ile birlikte ulaşabileceğiniz firmamız ise bu konuda sizlere profesyonel destek sağlıyor ve temizlik ekibimiz ile birlikte çalışmalarımızı kusursuz bir biçimde yürütüyoruz.

Temizlike.com bünyesinde yer alan deneyim sahibi bir kadro ile buradayız ve bu kadro sayesinde sizler de yaşam alanlarınızı daha sağlıklı ve daha temiz bir şekilde teslim alma şansı elde edeceksiniz. Her geçen gün daha kalabalık kitlelere ulaşıyor ve temizlik çalışmaları ile birlikte fark yaratıyoruz.

Sizler de bu hizmetten en iyi şekilde faydalanmak isterseniz eğer taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz. Zaman kaybı yaşamamanız adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor ve bu konuda hassas bir tutum sergiliyoruz. Sitemizi detaylı incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Bilecik temizlik firmaları arasında en tecrübeli kadroya sahibiz ve bu kadro ile birlikte içinize sinen bir çalışma ortaya koyacağımızın sözünü de veriyoruz.

Sağlıklı Temizlik Ürünleri Kullanıyoruz

Yaşam alanlarınıza ya da sizlere zarar verecek kimyasal içerikleri kesinlikle tercih etmiyoruz. Önceliğimiz her zaman için siz değerli dostlarımızın sağlığı olmuştur. Bilecik temizlik çalışmalarında kullandığımız temizlik ürünlerini web sitemiz aracılığı ile inceleyebilir ve sizler de daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu konuda kendimize güveniyor ve profesyonel bir tutum sergiliyoruz. İçiniz rahat olsun ve gözünüz arkada kalmasın diye düşünerek daha dikkatli adımlar atmaya gayret ediyoruz.

Bilecik Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Bilecik Böcek İlaçlamaGazipaşa Mah. Ahmet Bey Sok. 20 D:2 Bilecik Merkez, BilecikTeklif Al
SEVGİ – Ev Temizlik Şirketi4 Eylül Mah. 852 Sok. 2/B Bozüyük, BilecikTeklif Al
Bilecik İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam Silmeİsmetpaşa Mah. Rasimbey Cad. 38 Bilecik Merkez, BilecikTeklif Al
ŞAFAK - Dış Cephe YıkamaHürriyet Mah. Sanayi 10 Sok. 6 Bilecik Merkez, BilecikTeklif Al
BİLTEM - Banka,Hastane,AVM Temizlik Hizmetleriİsmetpaşa Mah. Mazhar Bey Sok. 2/25 Bilecik Merkez, BilecikTeklif Al
DÜNDAR - Gündelikçi Kadınlarİstiklal Mah. Tevfikbey Cad. 31 Bilecik Merkez, BilecikTeklif Al
Bilecik Halı YıkamaBahçelievler Mah. Beylerbeyi Cad. 39 Bilecik Merkez, BilecikTeklif Al
Bilecik Kuru TemizlemeGazipaşa Mah. Rasimbey Cad. 13 Bilecik Merkez, BilecikTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Bilecik ev temizliği şirketleri nelerdir?

Bilecik şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Bilecik temizlik firmasını size yönlendirelim.

Bilecik ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Bilecik değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Bilecik şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Bilecik şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Bilecik ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Bilecik ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bilecik Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bilecik Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bilecik ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Bilecik ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL