Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik bizden, beğeni sizden mottosu ile çıktığımız bu yolda çok sayıda başarılı işe imza attık ve hali hazırda bu başarımızı katlamaya devam ediyoruz. Bingöl temizlik hizmetleri ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz temizlike.com adresi, en uygun rakamlar eşliğinde temizlik hizmeti sağlamaktadır. 81 ile ulaşmayı başardık ve hedefimiz her ilçede bu hizmeti sunabilmektir. İşini severek yapan ve başarılı bir şekilde yürüten personel kadromuz ile tanışmak isterseniz eğer sizle de hemen sitemizi inceleyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bingöl temizlik çalışmaları, web sitemizde de anlatılıyor ve ne tür çalışmalar yaptığımız konusunda sizleri bilgi sahibi yapmaya özen gösteriyoruz. Hizmet almak isterseniz eğer bunu online olarak yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz ve taleplerinizi de yine online olarak iletebiliyorsunuz.

Deneyim Sahibi Temizlik Personeli

Personel kadromuzu oluştururken çok titiz ve dikkatli davranmaya ekstra gayret ediyoruz. Kendini bu alanda geliştiren ve yine bu işin eğitimini alan bir kadro ile beraberiz. Ekimizi büyütmek ve daha fazla insan ile birlikte yine daha kalabalık kitlelere ulaşmak adına çalışmalarımız devam ediyoruz.

Sizler de alacağınız temizlik hizmetinden fazlasıyla memnun kalacak ve taleplerinize doğrudan yanıt alacaksınız. Sormak istediğiniz soruları online olarak iletebileceğiniz gibi yine dilerseniz cep telefonu yolu ile de iletişime geçebilir ve personelimiz ile görüşme yapabilirsiniz. Bingöl temizlik çalışmaları ve çok daha fazlası için temizlike.com üzerinden talep oluşturabilir ve detaylara da kısa süre içerisinde erişim sağlayabilirsiniz.

Sizleri memnun etmek ve sunacağımız temizlik hizmetleri ile birlikte çok daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmak adına buradayız. Ne zaman isterseniz iletişime geçebilir ve firma ile ilgili diğer detaylara da kısa süre içerisinde erişim sağlayabilirsiniz.

Bingöl Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Bingöl Böcek İlaçlamaYenişehir Mah. Hürriyet Cad. Demirciler Sok. Bingöl Merkez, BingölTeklif Al
Bingöl Ev Temizlik Şirketiİnönü Mah. Dizdaroğlu Pasajı K:3 Dk:5 Bingöl Merkez, BingölTeklif Al
Bingöl Halı YıkamaŞehit Mustafa Gündoğdu Mah. Bayındır Cad. 115 Bingöl Merkez, BingölTeklif Al
Bingöl Kuru TemizlemeYenişehir Mah. Hürriyet Cad. Demirciler Sok. Bingöl Merkez, BingölTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Bingöl ev temizliği şirketleri nelerdir?

Bingöl şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Bingöl temizlik firmasını size yönlendirelim.

Bingöl ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Bingöl değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Bingöl şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Bingöl şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Bingöl ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Bingöl ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bingöl Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bingöl Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bingöl ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Bingöl ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL