Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Deneyim sahibi ve kalabalık personel kadromuz ile birlikte Bitlis temizlik hizmetlerine hız kesmeden devam ediyoruz. Sektördeki diğer firmalardan daha farklı ve özel olduğumuzu düşünüyoruz ve eğer sizler de incelemelerinizi yaparsanız ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Kendini bu alanda geliştiren ve yaptığı işi gerçek manada profesyonel olarak yürüten personel kadromuz, beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verecek ve sizleri herhangi bir şekilde mahcup etmeyecektir.

Bitlis temizlik ailesi her geçen gün biraz daha büyüyor ve bu büyüme ile birlikte daha geniş kitlelere hitap etmeyi başarıyor. Sizler de başarımıza ortak olmak ve yaşam alanlarınızı daha temiz ve bakımlı bir şekilde teslim almak isterseniz eğer harekete geçebilir ve randevu taleplerinizi doğrudan oluşturabilirsiniz.

Online Randevu Ayrıcalığı

Siz değerli dostlarımıza zaman kaybı yaşatmak istemiyor ve bunun için de elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Bitlis temizlik randevusu almak için sizler de online olarak talep oluşturabilirsiniz ve bu konuda zamanı lehinize çevirmeye devam ediyoruz. Hangi şehirde olursanız olun temizlike.com üzerinden işlem yapabilir ve personel kadromuzu harekete geçirebilirsiniz.

Bu konu ile ilgili aldığımız yorumlar bizleri fazlasıyla memnun ediyor ve müşterilerimizin memnuniyeti en önemli unsurlardan bir tanesidir. Taleplerinizi aldıktan kısa bir süre sonra harekete geçiyor ve hızlı bir şekilde adreslerinize ulaşıyoruz. Temizlik hizmeti gün boyu devam ediyor ve bu sürecin sonunda sizlere çok daha sağlıklı alanlar sunuyoruz.

Ne zaman isterseniz taleplerinizi oluşturabilecek ve yaşam alanlarınız için önemli bir karar alacaksınız. Diğer tüm detayları da personel kadromuzdan öğrenebilir ve soru işaretlerinden çok daha kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Bitlis Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Bitlis Halı YıkamaTaş mahallesi 921. sokak BitlisTeklif Al
Bitlis İlaçlamaHüsrevpaşa mahallesi Selahattin Eyyübi Caddesi 1201 sokak No:6 Tatvan / BitlisTeklif Al
Dicle Tatvan Temizlik ŞirketiSaray mah.Hal cad.27/a
13200 Tatvan/Bitlis Türkiye
Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Bitlis ev temizliği şirketleri nelerdir?

Bitlis şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Bitlis temizlik firmasını size yönlendirelim.

Bitlis ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Bitlis değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Bitlis şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Bitlis şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Bitlis ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Bitlis ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bitlis Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bitlis Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bitlis ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Bitlis ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL