Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Bodrum nüfus olarak Muğla’nın en kalabalık ilçesidir. Muğla Bodrum tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Bodrum ev temizliği yaptırmak isteyenler  Turgutreis Mah. Beyoğlu Cad. Osman Dinçberk İş Mrk. K:1 D:3 Bodrum, Muğla adresinde yer alan Turgutreis temizlik şirketine 05325713607 iletişim numarasından ulaşabilirler. Tekne, yat temizliği  ve bakımı yaptırmak isteyenler   Eskiçeşme Mah. Neyzen Tevfik Cad. 5 Bodrum, Muğla adresinde yer alan  MT MARİN temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 02523134495  olarak sistemde kayıtlıdır, Arzu Türkoğlu yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Muğla Bodrum böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Bodrum böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Ortakentyahşi-Ortakent Mah. Cumhuriyet Cad. 42 Bodrum, Muğla adresine giderek ya da 02523197337  telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Bodrum halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için  Gündoğan Mah. Atatürk Cad. 65/C Bodrum, Muğla adresinde yer alan  Sena  halı yıkama şirketinden   02523877727 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz. Bodrum’de kuru temizleme hizmeti veren İnci kuru temizleme, Göltürkbükü-Menemene Mah. 86. Sok. 5/A Bodrum, Muğla adresinde yer almaktadır. 02523775988 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Muğla temizlik sayfamız da bakabilirsiniz.

Bodrum Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Bodrum Böcek İlaçlamaBaharlı Köyü Milas Bodrum Karayolu Cad. 1/C Yeni San. Sit. Dk:77 Milas, MuğlaTeklif Al
Mutlu Özveren – Ev Temizlik ŞirketiTurgutreis-Akçaalan Mah. Atatürk Cad. 37/B Bodrum, MuğlaTeklif Al
Ortem – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeUmurça Mah. Dereyanı Sok. Bodrum, MuğlaTeklif Al
Apak – Otel TemizliğiYalıkavak Mah. İnönü Cad. 114/1 Dirmil, Bodrum, MuğlaTeklif Al
Bodrum Halı YıkamaOrtakentyahşi-Ortakent Mah. Kolej Sok. 33 Dk:2 Bodrum, MuğlaTeklif Al
Bodrum Kuru TemizlemeOrtakentyahşi Mah. Bekiroğlu Cad. 6 Bodrum, MuğlaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Bodrum ev temizliği şirketleri nelerdir?

Bodrum şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Bodrum temizlik firmasını size yönlendirelim.

Bodrum ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Bodrum değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Bodrum şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Bodrum şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Bodrum ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Bodrum ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bodrum Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bodrum Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bodrum ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Bodrum ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL