Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Profesyonel temizlik hizmeti sunan firmalardan bir tanesiyiz ve an itibarıyla bu işi bu sektörde en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Bolu temizlik şeklinde bir arama yaparak diğer firmalar ile kıyaslamada bulunabilir ve sizler de gerçekleri daha net bir şekilde görüntüleme şansı elde edebilirsiniz.

Bolu temizlik firmaları arasında ve daha da önemlisi bu sektörde inanılmaz bir rekabet durumu söz konusu ancak biz bu rekabet ortamını lehimize çevirmiş durumdayız ve kalite konusunda en küçük sorun yaşatmıyoruz. Deneyimli ve kalabalık kadromuz ile birlikte yaşam alanlarınızı ve aynı zamanda ofislerinizi de ilk günlü gibi temiz hale getiriyor ve yüzlerinizi güldürmeyi başarıyoruz.

Bolu temizlik hakkında merak ettiğiniz detayları, temizlike.com adresi üzerinden öğrenebilir ve dilerseniz personel kadromuz ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli temizlik hizmeti için sizler de doğru adreste olduğunuzu fark edecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Ev ve Ofis Temizliği

Yaşam alanlarınız ile birlikte çalışma alanlarınızı da temizliyor ve bunu da en uygun rakamlar ile yerine getiriyoruz. Bolu temizlik ekibimizi dilerseniz online olarak da seçebiliyorsunuz ve aslında hangi şehirde olursanız olun temizlike.com ailesinden hizmet alma şansına sahipsiniz. 81 ilde hizmet veren firmamız, taleplerinize doğrudan yanıt veriyor ve sizleri hiçbir şekilde yalnız bırakmıyor.

Kurum içi eğitimler sayesinde personel kadromuzun belli bir seviyeye ulaştığını da ifade etmek isteriz. Alacağınız hizmetlerde yaşayacağınız herhangi bir sorun durumunda tüm sorumluluğu üstleniyor ve bunu telafi etmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Hemen şimdi iletişime geçebilir ve sizler de hizmet almak istediğiniz kategori ile birlikte adres bilgilerinizi de doğrudan iletebilirsiniz.

Bolu Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Bolu Ev ve İşyeri Temizlik ŞirketiBahçelievler mah.Vardallı sok.No:3 50.Yıl İlköğretim Okulu Karşısı BOLUTeklif Al
Kent – Dış Cephe Temizlik ve YıkamaGölyüzü mah. Şehit Kani Cad. No : 62 BOLU MerkezTeklif Al
A Temizlikİhsaniye Mah. Kır Sok. No:72/A BoluTeklif Al
Bolu Halı YıkamaBolu, Seyit Avşar Mahallesi, İnce Köprü Sokak, 14100 Doğancı Köyü/BoluTeklif Al
Bolu Haşere İlaçlamaBorazanlar Mah. Mehmet Akif Ersoy Blv. 23/C Ata Konutları K:Giriş Dk:15 Bolu MerkezTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Bolu ev temizliği şirketleri nelerdir?

Bolu şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Bolu temizlik firmasını size yönlendirelim.

Bolu ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Bolu değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Bolu şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Bolu şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Bolu ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Bolu ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bolu Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bolu Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bolu ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Bolu ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL