Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Bornova Temizlik

İzmir ve ilçelerinde de bizi bulabilir ve temizlike.com güvencesi ile temizlik hizmeti alabilirsiniz. Bornova temizlik randevularınızı oluşturmak adına web sitemizden yardım alabiliyor ve zamanı lehinize çevirebiliyorsunuz. Vizyonlu bir çalışma örneği sergiliyor ve bundan mutluluk duyuyoruz. Bu sektörde hizmet veren çok sayıda firma var ve her birini detaylı bir şekilde inceleyip sektörün eksiklerini ortaya çıkardık.

Amacımız, bu eksikleri en azından kendi içimizde kapatarak daha kusursuz bir temizlik hizmeti sunabilmektir. Başarılı adımlar atıyor ve sektörü geliştirmeye de hız kesmeden devam ediyoruz. Bornova temizlik çalışmalarını detaylı bir şekilde incelediğinizde bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Fark yaratan temizlik hizmetleri için yüksek rakamlar ödemek zorunda değilsiniz ve tam aksine uygun fiyatlar ile hizmet alma şansı elde ediyorsunuz. Sizleri mutlu etmek bizim en büyük görevimiz ve bunu rakamlar konusunda da yerine getirmek durumundayız. Bornova temizlik ekibimizi detaylı bir şekilde inceledikten sonra eğer içinize siner taleplerinizi iletebilir ve yaşam alanlarınızı çalışma arkadaşlarımıza emanet edebilirsiniz.

Sizler için en uygun tarih ve saatte adreslerinize ulaşıyor ve gerekli çalışmayı başlatıyoruz. Temizlike.com bünyesinde hizmet veren bu ekip, sektörü iyi analiz eden ve insanların ne istediğini iyi bilen deneyim sahibi isimlerden oluşuyor. Alacağınız temizlik hizmetlerinde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız ve %100 memnuniyet ilkesi ile çıktığımız bu yolda siz değerli dostlarımıza profesyonel bir şekilde karşılık veriyoruz.

İzmir ve bu şehrin tüm semtlerinde aktif olarak çalışmalarımız devam ediyor ve yalnızca yaşam alanlarınızı değil, aynı zamanda ofislerinizi de kusursuz bir şekilde temizliyoruz. Hemen şimdi randevu taleplerinizi ileterek bu ayrıcalıklı hizmetten sizler de faydalanabilirsiniz.

Bornova Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Bornova Böcek İlaçlamaKaracaoğlan Mah. 6172 Sok. 10 Dk:2E Bornova, İzmirTeklif Al
Markatem – Ev Temizlik ŞirketiKazımdirik Mah. 364/5 Sok. 6 Bornova, İzmirTeklif Al
Ses – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeErgene Mah. 555 Sok. 84-86 Bornova, İzmirTeklif Al
Rüzgar - Dış Cephe YıkamaErgene Mah. 36 Sok. 12/B Bornova, İzmirTeklif Al
Gut Ege - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriKazımdirik Mah. Ankara Cad. 88 Bornova, İzmirTeklif Al
Destek - Gündelikçi KadınlarEgemenlik Mah. Kemalpaşa Cad. 5 Işıkkent, Bornova, İzmirTeklif Al
Naturel - Temizlikçi Personel TeminiTuna Mah. Sanat Cad. 17 Selçuklu İş Mrk. D:222-223 Bornova, İzmirTeklif Al
Diamond – İnşaat SonrasıAtatürk Mah. 831 Sok. 16 K: 1 Bornova, İzmirTeklif Al
Bornova Halı YıkamaErzene Mah. 456 Sok. 118 Bornova 35040, İzmirTeklif Al
Bornova Kuru TemizlemeEvka 3 Mah. 121. Sok. 1/G Bornova, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Bornova ev temizliği şirketleri nelerdir?

Bornova şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Bornova temizlik firmasını size yönlendirelim.

Bornova ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Bornova değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Bornova şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Bornova şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Bornova ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Bornova ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bornova Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bornova Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bornova ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Bornova ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL