Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Buca Temizlik

Profesyonel temizlik hizmeti bizden, beğeni sizden sloganı ile çıktığımız bu yolculukta verdiğiniz destek gerçekten muazzam ve hali hazırda sektörün en kalabalık ailesi olduğumuzu da hatırlatmak isteriz. Buca Temizlik ile başladığımız yolculuk artık İzmir şehrinin tüm semtlerinde devam ediyor ve ülkenin tüm illerine de ulaşmış durumdayız.

Buca temizlik, geniş bir yelpazede temizlik hizmeti sunuyor ve yaşam alanlarınız ile birlikte eşya temizliği hizmeti sunduğumuzu da hatırlatmak isteriz. Profesyonellik bizim işimiz ve bu işi seve seve yerine getiriyoruz. Sahip olduğumuz kadro, sektörü yakından tanıyan ve müşterilerimizin taleplerine doğrudan yanıt verebilen özel isimlerden oluşuyor. İncelemelerinizi yaparsanız eğer bu konuda ne kadar iddialı olduğumuzu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Buca temizlik ekibini harekete geçirmek isterseniz ve hizmet almak isterseniz eğer temizlike.com adresini kullanabilirsiniz. Randevularınızı online olarak alabilmeniz adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyor ve süreci kolaylaştırıyoruz. İzmir ilinde sunduğumuz temizlik çalışmalarını çok daha profesyonel bir seviyeye taşımak adına karşınızdayız ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Ekonomik Fiyatlar

Servet ödemenizi istemiyoruz ve tam aksine, en uygun rakamlar ile karşınıza çıkıyoruz. Sektördeki diğer firmalar ile bir kıyas yaptığınızda ne demek istediğimizi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Çok ama çok ekonomik rakamlar ile temizlik hizmeti almak artık mümkün ve bunu yerine getiren firmalardan biri olarak karşınızdayız.

Buca temizlik hizmetleri için sizler de hemen şimdi taleplerinizi iletebilir ve web sitemizi de inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Yenilikçi yüzü ile fark yaratan bu adres, beklentilerinizin çok üstünde bir çalışma disiplini ile yüzünüzü güldürmeyi başarıyor ev sektördeki diğer firmalara da örnek oluyor.

Buca Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Buca Böcek İlaçlamaKozağaç Mah. 254/2 Sok. 2/A Buca, İzmirTeklif Al
Gül– Ev Temizlik ŞirketiKuruçeşme Mah. 205/4 Sok. 9 Buca, İzmirTeklif Al
Gold– İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeKozağaç Mah. 223. Sok. 14 Buca, İzmirTeklif Al
Zileliler - Dış Cephe YıkamaDumlupınar Mah. 83. Sok. 67/A Buca, İzmirTeklif Al
Kardelen - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriHürriyet Mah. 446 Hasan Şarlayan Sok. 5 Özkaya İşh. D:10 Şirinyer, Buca, İzmirTeklif Al
Anadolu- Gündelikçi KadınlarHürriyet Mah. Mehmet Akif Cad. 207 Buca, İzmirTeklif Al
Tek Tem - Temizlikçi Personel TeminiSeyhan Mah. 641/4. Sok. 30 Buca, İzmirTeklif Al
Sehil – İnşaat SonrasıHürriyet Mah. Mehmet Akif Cad. 100 K:3 D:3 Buca, İzmirTeklif Al
Buca Halı YıkamaAdatepe Mah. Doğuş Cad. 8/A Buca, İzmirTeklif Al
Buca Kuru TemizlemeGüven Mah. Onat Cad. 5 Buca, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Buca ev temizliği şirketleri nelerdir?

Buca şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Buca temizlik firmasını size yönlendirelim.

Buca ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Buca değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Buca şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Buca şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Buca ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Buca ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Buca Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Buca Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Buca ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Buca ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL