Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Profesyonel temizlik hizmetleri için doğru adreste olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Burdur temizlik ekibimiz, sizlere en iyisini sunabilmek ve daha sağlıklı alanlar yaratabilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor. Bu konuda kadromuza güveniyor ve bu kadroyu her geçen gün biraz daha büyütüyoruz.

Burdur temizlik ekibimiz ile tanışmak ve hatta onlardan hizmet almak isterseniz eğer sizler de temizlike.com adresini kullanabilirsiniz. Sitemizi detaylı bir şekilde incelediğinizde randevularınızı online olarak da alabileceğinizi göreceksiniz. Zaman kaybı yaşatmamak ve en kolay olanı sunmak adına bu tür bir seçenek belirledik ve insanlar tek bir tık ile hizmet taleplerini oluşturabiliyorlar.

Burdur temizlik ekibimiz yalnızca bu şehirde değil, ofislerimiz doğrultusunda ülkenin 81 farklı ilinde hizmet sunmaya devam ediyor. Bu profesyonel kadro sayesinde sizler de zaman kaybı yaşamıyor ve daha temiz daha sağlıklı bir yaşam alanı elde ediyorsunuz.

Sağlıklı Temizlik Ürünleri Kullanıyoruz

Kimyasal içerik barındıran ve yaşam alanlarınızı birkaç günlüğüne kullanıma kapatan ürünlerden uzak duruyoruz. Temizlik malzemesi olarak tercih ettiğimiz ürünler yaşam alanlarınıza ya da sizlerin sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermeyecektir. Bu konuda gösterdiğimiz hassasiyet de kalite detayının en önemli unsurlarından bir tanesidir.

Burdur temizlik hizmetlerinde önceliğimiz her zaman için sizlersiniz. Detaylı bir araştırma yaptığınızda, daha önceden bizden hizmet alan insanların ne denli olumlu düşüncelere sahip olduklarını da net bir şekilde göreceksiniz.

Biz kalabalık bir aileyiz ve bu aileyi her geçen gün biraz daha büyümek ve genişletmek istiyoruz. Kapılarımız her daim açık ve temizlik hizmetine ne zaman ihtiyacınız olursa sizler de taleplerinizi iletebilir ve uygun tarih için randevularınızı alabilirsiniz.

Burdur Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Burdur Böcek İlaçlamaKonak Mah. Hamit Çine Cad. 3/S Burdur Merkez, BurdurTeklif Al
Sertem – Ev Temizlik ŞirketiYeni Mah. Seymenler Cad. 23 K:1 Burdur Merkez, BurdurTeklif Al
Göktem – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeŞirinevler Mah. Armağan İlci Blv. 35 Burdur Merkez, BurdurTeklif Al
Seçilmiş - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriBahçelievler Mah. Gazi Osman Paşa Cad. 15 K:1 Burdur Merkez, BurdurTeklif Al
Saydam- Gündelikçi KadınlarYeni Mah. Şehit Ersan Cad. 5 Tekinler Baf İşh. D:5 Burdur Merkez, BurdurTeklif Al
Burdur Halı YıkamaAydınlıkevler Mah. 7. Sok. 27 Küçük San. Sit. Burdur Merkez, BurdurTeklif Al
Burdur Kuru TemizlemeÇeşmedamı Mah. Gazi Cad. Akkanat Sok. 13 Burdur Merkez, BurdurTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Burdur ev temizliği şirketleri nelerdir?

Burdur şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Burdur temizlik firmasını size yönlendirelim.

Burdur ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Burdur değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Burdur şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Burdur şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Burdur ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Burdur ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Burdur Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Burdur Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Burdur ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Burdur ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL