Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Bursa Temizlik

Düzenli temizlik yapmadığınız ya da bu şekilde profesyonel bir yardım almadığınız takdirde yaşam alanlarınız ya da ofisleriniz bir şekilde sağlıksız alanlara dönüşecektir. Yoğun iş temposuna bağlı olarak insanlar temizlik yapmak için zaman bulamıyor ve bu konuda eksik kalabiliyorlar. Bursa temizlik ekibimiz ile birlikte sizlere en iyisini sunmak adına buradayız ve en uygun fiyatlar ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Bursa temizlik şeklinde bir arama yaparsanız eğer sektörün ne kadar kalabalık olduğunu ve her geçen gün yeni bir firmanın bu sektörde yer aldığını sizler de göreceksiniz. Ekibimiz ile birlikte tecrübelerimizi aktarıyor ve sektörün zirvesinde yer almak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz.

Bursa temizlik kadromuz, temizlike.com bünyesinde hizmet vermektedir ve profesyonel temizlik hizmeti almak isteyenler de yine bu adres üzerinden online olarak randevu talebi oluşturabiliyor. Sizler de hemen şimdi talep verebilir ve adres bilgisi ile birlikte hizmet türünü de kısa süre içerisinde seçebilirsiniz.

Online Randevu Mümkün!

Firma olarak bir ilki yerine getirdiğimizi düşünüyoruz ve aldığımız tepkiler de bu bağlamda bizleri fazlasıyla mutlu ediyor diyebiliriz. Temizlike.com üzerinden yapacağınız başvuruları en kısa süre içerisinde değerlendiriyor ve siz değerli dostlarımıza hızlı geri dönüşler yapıyoruz.

Kimyasal içeriklerden uzak, sağlıklı bir temizlik çalışması talebi için firmamızı tercih edebilir ve dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her geçen gün daha fazla insan tarafından tercih ediliyor ve onlara en iyisini sunuyoruz. Beklentilerinize yanıt vermek adına buradayız ve en iyisi ile karşınıza çıkıyoruz. Detayları öğrenmek ve sorularınıza yanıt almak adına iletişime geçebilir ya da web sitemizi inceleyerek de bunu mümkün hale getirebilirsiniz.

Bursa Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
NurpakBaşaran, 16240 Osmangazi/BursaTeklif Al
Ak Bursa Akçalar, Şehir yolu Caddesi, 16110 Nilüfer/BursaTeklif Al
Bursa PakFethiye Mahallesi-Nilüfer-BursaTeklif Al
DoğanAta Caddesi Nilüfer Bursa Teklif Al
Bursa Mis-TemTeklif Al
Bursa Çiçek Üçevler Mah. Denizciler Cad. Dikmen Sok. No:12 NilüferTeklif Al
KALİTEM TEMİZLİKGörükle Kurtuluş Mah. Ahmet Taner Kışlalı Blv. 11/A Elit Ofis İş Mrk. Nilüfer, BursaTeklif Al
OĞUZ TEMİZLİK
Ofis - Fabrika - Ev - Dış Cephe Temizliği
Altın Şehir Mah. Mithat Paşa Cad. 7 23 Nisan, Nilüfer, Bursa
Temizlik Şirketleri - Ofis ve Ev Temizliği
Teklif Al
BOMTEM TEMİZLİKSoğukkuyu Mah. Çiçek Cad. 13 K:1 Osmangazi, BursaTeklif Al
Uludağ TemizlikDoğanevler Mah. 1. Dumlupınar Cad. 73/A OsmangaziTeklif Al
DERICHEBOURG TESİS YÖNETİMİ ÇEVRE VE HAVACILIK HİZMETLERİ A.Ş Emek Zekai Gümüşdiş Mah. Sanayi Cad. Osmangazi, Bursa Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Bursa ev temizliği şirketleri nelerdir?

Bursa şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Bursa temizlik firmasını size yönlendirelim.

Bursa ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Bursa değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Bursa şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Bursa şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Bursa ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Bursa ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bursa Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bursa Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bursa ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Bursa ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL