Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Bursa Temizlik

Düzenli temizlik yapmadığınız ya da bu şekilde profesyonel bir yardım almadığınız takdirde yaşam alanlarınız ya da ofisleriniz bir şekilde sağlıksız alanlara dönüşecektir. Yoğun iş temposuna bağlı olarak insanlar temizlik yapmak için zaman bulamıyor ve bu konuda eksik kalabiliyorlar. Bursa temizlik ekibimiz ile birlikte sizlere en iyisini sunmak adına buradayız ve en uygun fiyatlar ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Bursa temizlik şeklinde bir arama yaparsanız eğer sektörün ne kadar kalabalık olduğunu ve her geçen gün yeni bir firmanın bu sektörde yer aldığını sizler de göreceksiniz. Ekibimiz ile birlikte tecrübelerimizi aktarıyor ve sektörün zirvesinde yer almak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz.

Bursa temizlik kadromuz, temizlike.com bünyesinde hizmet vermektedir ve profesyonel temizlik hizmeti almak isteyenler de yine bu adres üzerinden online olarak randevu talebi oluşturabiliyor. Sizler de hemen şimdi talep verebilir ve adres bilgisi ile birlikte hizmet türünü de kısa süre içerisinde seçebilirsiniz.

Online Randevu Mümkün!

Firma olarak bir ilki yerine getirdiğimizi düşünüyoruz ve aldığımız tepkiler de bu bağlamda bizleri fazlasıyla mutlu ediyor diyebiliriz. Temizlike.com üzerinden yapacağınız başvuruları en kısa süre içerisinde değerlendiriyor ve siz değerli dostlarımıza hızlı geri dönüşler yapıyoruz.

Kimyasal içeriklerden uzak, sağlıklı bir temizlik çalışması talebi için firmamızı tercih edebilir ve dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her geçen gün daha fazla insan tarafından tercih ediliyor ve onlara en iyisini sunuyoruz. Beklentilerinize yanıt vermek adına buradayız ve en iyisi ile karşınıza çıkıyoruz. Detayları öğrenmek ve sorularınıza yanıt almak adına iletişime geçebilir ya da web sitemizi inceleyerek de bunu mümkün hale getirebilirsiniz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Bursa Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Bursa Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Bursa Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Bursa Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Bursa Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL