Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Büyükçekmece Temizlik

Temizlik çalışmalarını detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz ve sektöre karşı var olan ön yargılarınızdan kurtulabilmeniz için temizlike.com adında bir site hazırladık. Büyükçekmece temizlik çalışmalarını artık sizler de daha yakından takip edebilecek ve soru işaretlerinden daha kısa süre içerisinde kurtulacaksınız.

Beklentilerinize büyük ölçüde yanıt vereceğimizi düşünüyoruz ve bu konuda başarılıyız. Büyükçekmece temizlik kadrosu, haftanın her günü hizmet veriyor ve sizler için en uygun tarih ve saat içerisinde yaşam alanlarınızı ya da ofislerinizi ziyaret ediyorlar.

Temizlik çalışmalarında hassas davranmak gerekiyor ve yalnızca ortaya koyacağınız iş ile değil, sunacağınız fiyatlar ile de bu konuda insanları mutlu etmek durumundasınız. Bizim amacımız da tam olarak budur ve yıllardır bunu yerine getiriyoruz. İstanbul ve diğer tüm şehirlerde sürdürdüğümüz temizlik çalışmalarından sizler de faydalanmak isterseniz eğer hemen şimdi yerinizi alabilir ve randevu taleplerinizi doğrudan oluşturabilirsiniz.

Temizlike.com Büyüyor!

Az önce de ifade ettiğimiz gibi yalnızca tek bir şehirde ya da tek bir semtte hizmet vermiyoruz. İstanbul ile birlikte ülkenin tüm şehirlerinde varız ve ne zaman isterseniz sizler de taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Büyükçekmece temizlik de bunun en belirgin örneğidir ve dilediğiniz zaman sizler de bu ekibi harekete geçirebiliyorsunuz.

Uygun rakamlar ile hizmet veriyor ve yer aldığımız hizmet alanlarına katkıda bulunmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. İncelemelerde bulunmak adına web sitemize göz atmanız yeterli olacaktır ve bu da soru işaretlerinizi ortadan kaldıracak en önemli araçtır.

Ev ve ofis temizliğinin aradığınız gün bitirme garantisi veriyoruz ve her daim sizleri mutlu etmek adına önemli çalışmalara imza atıyoruz. Diğer detaylar için iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Büyükçekmece Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Büyükçekmece Böcek İlaçlamaMimaroba Mah. Mustafa Kemal Blv. Colorist Residance A Blok K:6 D:74 Büyükçekmece, İstanbul Teklif Al
Arsan – Ev Temizlik ŞirketiMerkez Mah. 130 Sok. 26/A Yakuplu, Büyükçekmece, İstanbul Teklif Al
Sima – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam Silme19 Mayıs Mah. Akel Sok. 4 Eray Pasajı Dk:17 Büyükçekmece Teklif Al
Büyükçekmece Dış Cephe TemizliğiMurat Çeşme Mah. Büyükçekmece, İstanbul Teklif Al
Büyükçekmece Endüstriyel Temizlik HizmetleriPınartepe Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. 3 B Blok Büyükçekmece, İstanbulTeklif Al
Sibel Pazarlı - Büyükçekmece Gündelikçi Kadınlar19 Mayıs Mah. Atatürk Cd Büyükçekmece, İstanbulTeklif Al
TERTEM - Temizlikçi Personel TeminiBaşıbüyük Mah. Büyükçekmece, İstanbulTeklif Al
Büyükçekmece Halı YıkamaPınartepe Mah. Zübeyde Hanım Cad. 30 Büyükçekmece / İstanbulTeklif Al
Büyükçekmece Kuru TemizlemeEkinoba Mah. Hürriyet Cad. 70/B Green Garden City Büyükçekmece 34535 Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Büyükçekmece ev temizliği şirketleri nelerdir?

Büyükçekmece şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Büyükçekmece temizlik firmasını size yönlendirelim.

Büyükçekmece ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Büyükçekmece değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Büyükçekmece şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Büyükçekmece şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Büyükçekmece ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Büyükçekmece ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Büyükçekmece Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Büyükçekmece Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Büyükçekmece ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Büyükçekmece ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL