Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Çamlıdere Temizlik

Geniş bir hizmet yelpazesi ve kalabalık bir haritada temizlik çalışmalarına devam ediyoruz. Çamlıdere temizlik ekibini yakından tanıyalım istedik ve sormak istediğiniz birçok farklı soruya da yine bu mecrada yanıt vereceğiz. Temizlike.com bünyesinde çalışmalarını sürdüren ve kısa süre içerisinde Çamlıdere sakinlerinin beğenisini kazanan ve yine onlardan olumlu yorum alan bu kadro, ev ve ofis temizliğinde önemli işlere imza atıyor.

İncelemelerinizi yaptığınızda deneyim sahibi çok sayıda ismin bu kadroda yer aldığını sizler de göreceksiniz. Çamlıdere temizlik ekibi ve yine bu firma bünyesinde hizmet veren diğer tüm kadrolardan randevu alabiliyorsunuz. Dijital platform aracılığı ile nasıl randevu alabileceğinize de detaylı bir şekilde göz atacağız.

Şehir Seçimi

Hangi şehirde olursanız olun sizler de online olarak şehir seçimi yapabiliyorsunuz. 81 ilde hizmet veren firmamız, en kısa süre içerisinde sizlere ulaşıyor ve temizlik sürecini başlatıyor.

Hizmet Türü

Hangi hizmeti almak istiyorsanız eğer yine bu seçimi de online olarak yapabilir ve hızlı hareket etme şansı elde edebilirsiniz. Çamlıdere temizlik ekibi birçok farklı çalışma sunuyor ve evlerinizin yanı sıra ofislerinizin ve binalarınızın temizliğinde de yine bu ekipten faydalanabilirsiniz.

İletişim Bilgisi

Randevularınızı teyit etmek adına iletişim bilgilerinize ihtiyacımız var ve cep telefonu numaranızı bıraktığınız takdirde en kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyor ve teyit ediyoruz. Onay aldıktan sonra ekiplerimiz yola koyuluyor ve günün en uygun saatinde sizleri ziyaret ediyorlar.

Profesyonel temizlik çalışmaları için sizler de harekete geçebilir ve hemen şimdi talep oluşturabilirsiniz. Fayda sağlamak ve sizleri memnun edebilmek adına buradayız ve bu işi başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Çamlıdere Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Çamlıdere Böcek İlaçlamaHuzur Mah. 1146. Sok. 3 D:3 Dikmen, Çankaya, Ankara5324928399
Duyarlı – Ev Temizlik ŞirketiGökkuşağı Mah. Ceyhun Atıf Kansu Sok: 199/7 Balgat, Çankaya, Ankara3124722871
Çamlıdere Halı Yıkamaİlker Mah. İlkerbir Cad. 65 Dikmen, Çankaya, Ankara3124960131
Çamlıdere Kuru TemizlemeYenice Mah. Kazım Karabekir Cad. 33/A Kızılcahamam, Ankara3127361483Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Çamlıdere Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Çamlıdere Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Çamlıdere Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Çamlıdere Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Çamlıdere Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL