Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Çamlıdere Temizlik

Geniş bir hizmet yelpazesi ve kalabalık bir haritada temizlik çalışmalarına devam ediyoruz. Çamlıdere temizlik ekibini yakından tanıyalım istedik ve sormak istediğiniz birçok farklı soruya da yine bu mecrada yanıt vereceğiz. Temizlike.com bünyesinde çalışmalarını sürdüren ve kısa süre içerisinde Çamlıdere sakinlerinin beğenisini kazanan ve yine onlardan olumlu yorum alan bu kadro, ev ve ofis temizliğinde önemli işlere imza atıyor.

İncelemelerinizi yaptığınızda deneyim sahibi çok sayıda ismin bu kadroda yer aldığını sizler de göreceksiniz. Çamlıdere temizlik ekibi ve yine bu firma bünyesinde hizmet veren diğer tüm kadrolardan randevu alabiliyorsunuz. Dijital platform aracılığı ile nasıl randevu alabileceğinize de detaylı bir şekilde göz atacağız.

Şehir Seçimi

Hangi şehirde olursanız olun sizler de online olarak şehir seçimi yapabiliyorsunuz. 81 ilde hizmet veren firmamız, en kısa süre içerisinde sizlere ulaşıyor ve temizlik sürecini başlatıyor.

Hizmet Türü

Hangi hizmeti almak istiyorsanız eğer yine bu seçimi de online olarak yapabilir ve hızlı hareket etme şansı elde edebilirsiniz. Çamlıdere temizlik ekibi birçok farklı çalışma sunuyor ve evlerinizin yanı sıra ofislerinizin ve binalarınızın temizliğinde de yine bu ekipten faydalanabilirsiniz.

İletişim Bilgisi

Randevularınızı teyit etmek adına iletişim bilgilerinize ihtiyacımız var ve cep telefonu numaranızı bıraktığınız takdirde en kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyor ve teyit ediyoruz. Onay aldıktan sonra ekiplerimiz yola koyuluyor ve günün en uygun saatinde sizleri ziyaret ediyorlar.

Profesyonel temizlik çalışmaları için sizler de harekete geçebilir ve hemen şimdi talep oluşturabilirsiniz. Fayda sağlamak ve sizleri memnun edebilmek adına buradayız ve bu işi başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Çamlıdere Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Çamlıdere Böcek İlaçlamaHuzur Mah. 1146. Sok. 3 D:3 Dikmen, Çankaya, AnkaraTeklif Al
Duyarlı – Ev Temizlik ŞirketiGökkuşağı Mah. Ceyhun Atıf Kansu Sok: 199/7 Balgat, Çankaya, AnkaraTeklif Al
Çamlıdere Halı Yıkamaİlker Mah. İlkerbir Cad. 65 Dikmen, Çankaya, AnkaraTeklif Al
Çamlıdere Kuru TemizlemeYenice Mah. Kazım Karabekir Cad. 33/A Kızılcahamam, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Çamlıdere ev temizliği şirketleri nelerdir?

Çamlıdere şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Çamlıdere temizlik firmasını size yönlendirelim.

Çamlıdere ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Çamlıdere değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Çamlıdere şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Çamlıdere şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Çamlıdere ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Çamlıdere ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Çamlıdere Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Çamlıdere Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Çamlıdere ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Çamlıdere ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL