Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel temizlik hizmetleri ile adımızı duyurduk ve bu alada sektörün zirvesine yerleşmeyi de başardık. Rekabet gerçekten çok yüksek ancak biz Çanakkale temizlik ekibi olarak kendimize fazlasıyla güveniyor ve yaptığımız çalışmaların da arkasında duruyoruz. Ev ve ofis temizliğinin yanı sıra hali hazırda en geniş yelpazede hizmet veren ender firmalardan bir tanesi olduğumuzu da hatırlatmak isteriz.

Çanakkale temizlik araması ile birlikte ulaşacağınız diğer firmaları detaylı bir şekilde incelediğinizde rekabetin hangi boyuta ulaştığını sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Bu şehirde hizmet veren çok sayıda firma var ancak biz her zaman için en iyisi olduğumuzu düşünüyoruz.

Çanakkale temizlik ekibi ile iletişime geçerek sizler de sorularınızı sorabilir ve ön yargılarınızdan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Profesyonel kadro ile birlikte yaşam alanlarınızı ve yine hizmet verdiğimiz diğer tüm alanları sağlıklı bir şekilde sizlere sunuyor ve elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz.

Deneyim Sahibi Özel Kadro!

Kurum içi eğitimlerimiz devam ediyor ve daha deneyimli bir ekip yaratarak sektörün zirvesindeki yerimizi korumayı başarıyoruz. Müşterilerimiz ile nasıl iletişim kuracağını bilen ve çalışmalarını nasıl daha profesyonel hale getirmeleri gerektiğini öğrenen ekibimiz, üst düzey bir hizmet ile birlikte sizleri de memnun etmeyi başaracak ve taleplerinize sağlıklı şekilde yanıt verecektir.

Temizlike.com üzerinden sizler de randevu alabiliyorsunuz. Şehrinizi seçebilir ve uygun tarihi belirledikten sonra almak istediğiniz hizmeti işaretleyerek onay verebilirsiniz. Sizleri herhangi bir şekilde mahcup etmeyeceğiz ve verdiğiniz paranın karşılığını da kusursuz bir şekilde sunmaya hazırız. Diğer tüm detaylar için iletişime geçebilir ve sormak istediğiniz soruları da tarafımıza iletebilirsiniz.

Çanakkale Ev Temizliği

Çanakkale şehrinden talepte bulunan çoğu kişinin en çok sorduğu soruların başında hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz oluyor. Merkez, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice başta olmak üzere tüm ilçe ve mahallelere Çanakkale ev temizliği hizmeti vermekteyiz.

Çanakkale’de ev temizliği yapmak isteyen kadınlar için ise iş başvuru sayfamız açılmıştır. O sayfa üzerinden gerekli bilgileri girdiklerinde kendilerine dönüş sağlanacaktır.

Genellikle sorulan soruların başında gündelikçi veya günlük hizmet veren kadın tutarak ev veya ofisimizi temizletmek istiyoruz fakat hızlı ve pratik bir şekilde istediğim gibi evimi temizleyebilirler mi oluyor. Bu konuda her zaman müşterilerimizin yanındayız. Örneğin; Çanakkale şehrinden ev temizlik hizmeti aldınız ve memnun kalmadınız. Bu durumu bize iletiyorsunuz ve evinize temizliğe gelen temizlikçimiz ile görüşüyoruz. Karşılıklı orta yolu bulduktan sonra sizlere ya para iadesi yapıyoruz ya da evinize başka bir temizlikçi kadın gönderiyoruz. Böylece bir şekilde probleminizi çözmeyi amaçlıyoruz.

Çanakkale ev temizliği hizmeti neleri kapsıyor?

Evinize gelen temizlikçimiz; standart hizmetleri yapacaktır ancak ekstra hizmet isterseniz bunu kendisine iletebilirsiniz ve ek ücretlerle dilediğiniz başka işleri de yaptırabilirsiniz. Standart hizmetlerimiz arasında; mutfak, banyo, oturma ve yatak odası gibi yerlerin genel temizliği bulunmaktadır. Temizlikçilerimiz kesinlikle dış cam temizleme, küflerin temizliği, yemek pişirme, böcek temizleme ve büyük balkonların temizlenmesi hususunda hizmet vermemektedir.

Çanakkale ev temizliği fiyatları; evin boyutuna göre değişkenlik gösterir. 1+0 70 TL, 1+1 85 TL, 2+1 110 TL. şeklinde olmaktadır. Ancak bu evin diğer ekstra durumlarına göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Temizlike.com olarak site üzerinden sizden kesinlikle ödeme talep etmiyoruz. Evinize gelen temizlikçimize hizmet bittikten sonra ödemesini nakit olarak verebilirsiniz. Böylece almadığınız hizmetin ödemesini önceden yapmazsınız ve içiniz rahat olur.

Çanakkale ev temizliği yaptırmak istiyorsunuz fakat aklınızda soru işaretleri var. Bu soru işaretlerinin başında en çok güven sorunu geliyor. Bunun için bizden hizmet alan kişilerin yorumlarına bakabilirsiniz. Türkiye genelinde hizmet veren tek temizlik şirketiyiz. Sadece Çanakkale değil Türkiye’nin tüm şehirleri ve neredeyse tüm ilçelerine güvenli bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Sizlerde en kolay şekilde evinizi dezenfekte etmek istiyor ve kısıtlı vaktinizi temizlik işleriyle geçirmek istemiyorsanız Çanakkale temizlik şirketi dendiğinde akıllara ilk gelen firma olan www.temizlike.com’u denemenizi öneririz.

Çanakkale Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Avcıoğlu Ev Temizlik Şirketiİsmet Paşa Mah. Sakızlı Çeşme Sok. No:29Teklif Al
Koç – İşyeri TemizlikBarbaros Mahallesi
barbaros mahallesi sarıçay caddesi 1. sarıçay çıkmazı no.1 kat.4 17020
Teklif Al
Kardeşler Dış Cephe Temizlikİsmet Paşa mah. Yeni Havra sok. Ayda apt. No:18/5 Merkez/ÇANAKKALETeklif Al
Can Temizlikçi Kadın Hizmetleri Barboros Mah. Atatürk Cad. No:188/2Teklif Al
Nokta – Çanakkale İlaçlama Şirketiİsmetpaşa Mahallesi
Demircioğlu Caddesi No: 54
17000
Teklif Al
Ünal Halı YıkamaBarbaros Mahallesi, Şehit Gürol Caddesi, Kızılırmak Sokak No:8/A, 17020Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Çanakkale ev temizliği şirketleri nelerdir?

Çanakkale şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Çanakkale temizlik firmasını size yönlendirelim.

Çanakkale ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Çanakkale değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Çanakkale şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Çanakkale şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Çanakkale ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Çanakkale ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Çanakkale Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Çanakkale Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Çanakkale ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Çanakkale ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL