Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik firmaları, her geçen gün kendilerini biraz daha geliştiriyor ve insanlara daha kaliteli hizmet sunma hedefi ile yollarına devam ediyorlar. Çankırı temizlik ekibi olarak bizle de o firmalardan biriyiz ve müşterilerimize en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Kimyasal ürünlerden uzak duruyor ve daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmak adına karşınıza çıkıyoruz.

Çankırı temizlik firmaları arasında dikkat çekmeyi başaran ve kısa süre içerisinde kalabalık bir kitleye ulaşan firmamız, sizlere de uygun fiyatlar ile kaliteli temizlik hizmeti sağlıyor. Bu konuda fazlasıyla başarılı olduğunu düşündüğümüz ekibimizden sizler de yardım alabilir ve günün sonunda daha sağlıklı alanlara ulaşabilirsiniz.

Kalabalık bir kadro ile yolumuza devam ediyor ve ekibimizdeki personel sayısını da her geçen gün biraz daha arttırıyoruz. Çankırı’da iseniz eğer sizler de online randevu talebinde bulunabilir ve yaşam alanlarınız için profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz. Diğer tüm detayları da yine web sitemiz aracılığı ile öğrenebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Uygun Fiyat Garantisi ile…

Çankırı temizlik firmaları araması yaparsanız eğer rakamların abartılı seviyelere ulaştığını sizler de göreceksiniz. Temizlike.com bünyesinde verdiğimiz hizmetlerde bu detayı es geçmiyoruz ve diğer firmaların aksine çok daha uygun rakamlar sunmayı tercih ediyoruz. Amacımız, uygun fiyatlar ile daha kaliteli ve daha sağlıklı temizlik hizmeti sunabilmektir ve bunu da başardığımızı belirtmek isteriz.

Fiyat almak istiyorsanız eğer web sitemizin yanı sıra personel kadromuz ile iletişime geçerek de bilgi alabilirsiniz. Her şehirde hizmet veriyoruz ve hatta genişlettiğimiz harita sayesinde 81 ile ulaşmış durumdayız. Günün sonunda yaşam alanlarınızı daha sağlıklı bir şekilde teslim etmemizi istiyorsanız eğer sizler de hemen şimdi iletişim kurabilir ve randevularınızı oluşturabilirsiniz.

Çankırı Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Çankırı Böcek İlaçlamaAbdülhalik Renda Mah. Ankara Cad. 56 Galeri Park Sit. Dk:7 Çankırı Merkez, ÇankırıTeklif Al
ELİF – Ev Temizlik ŞirketiMimarsinan Mah. Kuyumcular Sok. 8 Çankırı Merkez 18100, ÇankırıTeklif Al
AYYILDIZ – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeCumhuriyet Mah. Düvenciler Sok. 109 Zafer Çrş. Çankırı Merkez, ÇankırıTeklif Al
- Dış Cephe YıkamaTeklif Al
ALTINEL - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriCumhuriyet Mah. Namık Kemal Parıltı Cad. 4 Çankırı Merkez, ÇankırıTeklif Al
SİMGE - Gündelikçi KadınlarCumhuriyet Mah. Necip Fazıl Kısakürek Sok. 302 Belediye İş Mrk. K:3 Çankırı Merkez, ÇankırıTeklif Al
Çankırı Halı YıkamaFatih Mah. Yapraklı Blv. 1 Altınbaşak Apt. Çankırı Merkez, ÇankırıTeklif Al
Çankırı Kuru TemizlemeAbdülhalik Renda Mah. Ankara Cad. 56 Galeri Park Sit. Dk:7 Çankırı Merkez, ÇankırıTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Çankırı ev temizliği şirketleri nelerdir?

Çankırı şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Çankırı temizlik firmasını size yönlendirelim.

Çankırı ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Çankırı değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Çankırı şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Çankırı şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Çankırı ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Çankırı ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Çankırı Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Çankırı Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Çankırı ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Çankırı ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL