Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Çatalca Temizlik

Temizlik ihtiyaçlarınıza yönelik çok özel ve profesyonel çalışmalar ile karşınızdayız… Sunduğumuz çalışmalar ile birlikte kısa süre içerisinde bu sektörün en kıymetli ve en popüler firması olmayı başardık. Temizlike.com bünyesinde hizmetlerine devam eden Çatalca temizlik kadrosundan sizler de faydalanabilir ve yaşam alanlarınızı teslim edebilirsiniz.

Bu konuda yelpazeyi genişletme hedefindeyiz ve artık yalnızca evlerinizi değil, aynı zamanda ofislerinizi de temizliyoruz. Bina temizliği ve inşaat sonrası temizlik gibi hizmet türleri de mevcut ve web sitemiz aracılığı ile diğer detaylara da göz atma şansı elde ediyorsunuz. Çatalca temizlik ve diğer tüm semtlerde devam eden ekiplerimize de yine bu adres üzerinden erişim sağlayabilecek ve dilediğiniz zaman hizmet alabileceksiniz.

Çatalca temizlik ekibini bir adım öne taşıyan birtakım detaylar var ve bunlardan bir tanesi de her birinin alanında uzman isimler olmasıdır. Kadromuzu bu doğrultuda oluşturuyor ve sizlere profesyonel bir çalışma sunuyoruz. Dilediğiniz an iletişime geçebilir ve bu ayrıcalıklardan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Ofis Temizliği

Az önce de ifade ettiğimiz gibi hizmet yelpazesini büyük ölçüde genişletmek ve daha fazla insana daha detaylı çalışmalar sunmak istedik. Çatalca temizlik ekibi ofis temizliği hizmeti de sunuyor ve bunun için de servet ödemenize gerek kalmıyor. Ofislerinizi düzenli olarak temizleyebiliriz ve bunu yaparken bütçelerinize de herhangi bir şekilde zarar vermeyeceğimizin sözünü veriyoruz.

İstanbul’un tüm semtlerinde aktif bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor ve sormak istediğiniz sorular varsa eğer temizlike.com üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Her konuda yanınızda yer alıyor ve %100 memnuniyet sağlayabilmek adına elimizden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Ne zaman isterseniz personelimizi harekete geçebilir ve dilerseniz arayabilirsiniz.

Çatalca Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Çatalca Böcek İlaçlamaGümüşyaka Merkez Mah. Şaşmaz Sok. 5 SilivriTeklif Al
Çatalca Ev Temizlik Şirketi Kaleiçi Mh. Vezir Ferhatpaşa Cd. No:53A ÇatalcaTeklif Al
Kale – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeYakuplu Mah. Başkent Cad No 20 BeylikdüzüTeklif Al
Çatalca Halı YıkamaKaleiçi Mah. Subaşı Yolu 43 Çatalca Teklif Al
Çatalca Kuru TemizlemeTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Çatalca ev temizliği şirketleri nelerdir?

Çatalca şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Çatalca temizlik firmasını size yönlendirelim.

Çatalca ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Çatalca değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Çatalca şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Çatalca şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Çatalca ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Çatalca ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Çatalca Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Çatalca Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Çatalca ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Çatalca ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL